В кав’ярні Южного відвідувачам нагадали про послугу «підвішеної» кави

Городская хроника

Кав’ярня Olcraft по вулиці Шевченка, 18 (біля Odrex) на своїй сторінці в Instagram нагадала южненцям та гостям нашої громади про те, що вже майже рік в закладі діє послуга «підвішеної» кави і кожен бажаючий може або сплатити для когось чашку гарячого напою (кава, какао, капучино, лате, чай та ін.), або ж скористатися послугою і самому отримати безкоштовно напій. Як розповіли Yuzhny.info в кав’ярні, іноді вмовити людей взяти каву безкоштовно – доволі складно, відвідувачі здебільшого відмовляються і сплачують за себе самі.

«Всі звикли платити, а от взяти безкоштовно напій – не звикли. В нас дуже часто клієнти сплачуть додаткову чашку кави для когось іншого. Військові від пропозиції безкоштовно випити «підвішену» каву відмовляються і платять самі. Раніше, коли ми перші чотири місяці війни для всіх наших захисників робили напої безкоштовно, вони також постійно відмовлялися, їм було незручно від цього і вони хотіли заплатити самі за свою каву. Одного разу молодий чоловік сплатив за додаткову чашку капучино і сказав нам, щоб ми пригостили нею першу руденьку дівчину, яка зайде до нас. Ми так і зробили, це було дуже несподівано для тієї рудої незнайомки, її очі засяяли і їй було дуже приємно.

Кожна нужденна людина може прийти в кафе і запитати, чи є в наявності «підвішена» чашечка кави і якщо вона буде – то скористатися послугою і випити її. В нашому закладі «підвісити» можна не тільки напої, а й будь-яку іншу продукцію (цукерки, шоколад, горішки)», – розповіли нам в кав’ярні Olcraft.

В Южному ця послуга діє також і в інших кав’ярнях і є доволі популярною. «Підвішена» кава – це традиція, яка зародилася в італійському місті Неаполь і потім поширилась по всьому світу. Її ідея полягає у тому, що відвідувач закладу платить за дві кави, але випиває лише одну. Потім другу може випити безкоштовно будь-хто інший. Ця традиція зародилась як соціальна акція, щоб люди, в яких немає фінансової можливості купити собі гарячий напій, все ж могли це зробити.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.