Укрзалізниця запускає у поїздах Wi-Fi: коли з’явиться інтернет-зв’язок

Украина

Укрзалізниця запускає послугу, яку із нетерпінням чекала більшість пасажирів. Йдеться про Wi-Fi у поїздах. Інтернет-зв’язок буде доступний пасажирам за допомогою Starlink, LTE та WiFi від станцій. Інтернет запустять у поїздах класу “Інтерсіті”.

Установка коштуватиме 78,892 млн гривень. Компанія 21 серпня підписала за підсумками тендеру договір на цю суму з фірмою “Вінком Україна”. Конкурентами були фірми “Смарт Інновейшн”, “Грін Нетворкс” та “Білінтех Україна”. В електронній системі ProZorro зазначено, що максимальна вартість закупівлі становила 96 млн гривень. Таким чином вдалося заощадити 18%.

Передоплата становитиме 30% від вартості послуг і буде виконана на 5-й робочий день з дати надання рахунку. Решта суми (70%) виплачується на 15-й робочий день з дати реєстрації податкової накладної. Столичним системним інтегратором “Вінком Україна” керує Володимир Дубей, а володіє – Ігор Поліщук. Компанія з 2016 року отримала підряди на загальну суму 471 млн гривень.

Організація виконає проектні роботи, постачання, монтаж та налагодження обладнання для розгортання телекомунікаційної мережі у поїздах. Інтернет-зв’язок з’явиться у поїздах Hyundai HRCS2, двох поїздах ЕКР-1 “Тарпан”, двох поїздах Skoda EJ675 та двох поїздах МПЛТ. Пасажири отримають бездротовий доступ до мережі. Сервіс мають запустити до квітня 2024 року. Гарантійний термін використання устаткування після монтажу і налагодження становить три роки.

Джерело: top.today.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.