В Южному відзначили День захисників та захисниць України

Городская хроника

Сьогодні, 14 жовтня, в Україні відзначають одне із найголовніших державних свят — День захисників і захисниць України. Цьогоріч ця дата є особливо важливою, адже тисячі українських військовослужбовців боронять нас від російської збройної агресії, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої Батьківщини. 14 жовтня відзначають також православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва, 80-річчя створення Української повстанської армії (УПА).  

В Южному в цей день традиційно відбувся урочистий захід біля пам’ятника Захисникам України, де зібрались представники міської влади, освітяни, працівники виконкому, комунальних підприємств та установ.  Присутні хвилиною мовчання вшановувати пам’ять всіх полеглих, які віддали своє життя в боротьбі за Україну, зокрема і жителів Южненської громади: Віктора Кандалюка, Вадима Сапеску, Артема Костенка, Олексія Штепи, Олега Чаури, Олексія Луньова, Артура Чепури, Геннадія Тихонова, Олексія Дорошенка, Сергія Маріна, Юрія Прокоп’єва, Олега Челобітчикова. На завершення заходу южненці поклали квіти до памятника Захисникам України.

На офіційній сторінці Южненської міськради у Facebook з нагоди свята опублікувано привітання від міського голови Володимира Новацького:

«Шановні захисники і захисниці незалежної України! Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників і захисниць України! 14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі.

Шановні захисники і захисниці України! Дякуємо Вам за відданість Україні та її народу! Ви продовжуєте демонструвати стійкість духу та з гідністю виконуєте покладені на вас обов’язки. Мирне небо в багатьох українських населених пунктах і в нашій громаді також – це Ваша заслуга. Об’єднані, разом ми обов’язково звільнимо усі українські землі від російського агресора. Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Бажаємо Вам і членам Ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та і військовій службі в ім’я розбудови Українського війська.

Вічна пам’ять і слава Героям, які загинули захищаючи свободу і незалежність нашої Батьківщини. Слава Україні! Слава її Героям!».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.