В Южному відновили ремонт дороги за ПК: проїжджу частину викладуть плиткою

Городская хроника

Після тривалої паузи в середу, 28 червня, на ділянці проїжджої частини за Палацом культури “Дружба” відновлено ремонт. Як повідомив Yuzhny.info заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий, ділянку цього міжбудинкового проїзду планується викласти плиткою. Міська влада зобов’язала підрядника завершити ремонт до кінця літа цього року. Зараз на цій ділянці дороги задіяна спецтехніка. Цьогоріч на закінчення цих робіт з місцевого бюджету передбачено виділення 4,5 млн гривень.

Раніше ми повідомляли, що реконструкція проїжджої частини за Палацом культури була на фінальному етапі ще в кінці 2021 року, проте за весь цей час роботи так і не вдалося завершити. Через введення воєнного стану ремонт був «заморожений», так як фінансувати цей вид робіт на той період часу було заборонено урядом – пояснили в міськраді. Весною 2023-го це стало можливим завдяки змінам, які були внесені у відповідну Постанову Кабміну. Через різке зростання цін на будівельні матеріали, в 2023 році управлінню капітального будівництва довелося відкориговувати кошторис і провести новий тендер.

«Відбулися зміни в Постанові Кабміну, тому цьогоріч в нас з’явилась можливість фінансувати з місцевого бюджету капітальний ремонт доріг, а не лише поточний ямковий. На жаль, ділянки дороги біля «Укрпошти», другої школи, першого та другого дитсадків розриті і не завершені. Це завдає незручності і для водіїв, і для пішоходів. Минулого року нам на законодавчому рівні не дозволялось фінансувати цей вид робіт. За цей час суттєво змінилися ціни, тому підрядні організації не зможуть завершити роботи на тих умовах, які були прописані в договорі в 2021 році. Тому наразі проводимо роботу з підрядниками по декільком об’єктам, аби вони усунули всі недоліки та дефекти, які є на їхніх будівельних майданчиках, аби в подальшому розірвати з ними договори. Потім буде проведене коригування вартості робіт і оголошено нові тендери на завершення ремонтів. Ми плануємо закінчити два великих проїзди», – розповів Дмитро Любівий.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному відновили ремонт дороги за ПК: проїжджу частину викладуть плиткою

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.