Начальник Одеської РВА перевірив хід ремонту в укритті першої школи Южного

Информ-панорама

Під час робочого візиту до нашої громади 27 червня начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук ознайомився з ходом будівельних робіт в сховищі Ліцею №1. Про це повідомили в пресслужбі РВА. Зазначимо, що ремонт на завершальній стадії. На облаштування цього укриття з місцевого бюджету було передбачено 12 млн гривень. Ще 1,5 млн – виділять на закупівлю меблів.

«Постійні повітряні атаки ворога змусили по-новому подивитись на проблему укриттів та захисних споруд, особливо в закладах освіти, які мають бути територією безпеки. І як бачимо, правильно прийняте рішення місцевою владою в Южному та повноцінне фінансування будівельно-ремонтних робіт з місцевого бюджету дозволило перетворити захаращені підвальні приміщення на повноцінне сучасне, світле, охайне та функціональне укриття. В підвалі Ліцею №1 не тільки проведені поглиблювальні роботи майже на метр в глибину, а й укріплено фундамент. В першому укритті виконані роботи зі встановлення якісних вентеляційних систем та приладів з очищення повітря, наявний дизель-генератор, каналізація, водопостачання, освітлення, будуть встановлені меблі, також є спеціальний підйомник – дотримано вимоги безбар’єрності. То ж укриття, яке будують в Южненській міській громаді може слугувати прикладом для інших освітян Одеського району і на нього мають рівнятися й інші громади», — наголосив начальник Одеської РВА Юрій Крук.

В міськраді зазначили, що в будівлі цього ліцею є ще декілька підвальних приміщень із додатковою площею у 1000 кв м, які також заплановано відремонтувати та облаштувати в якості укриттів. Про це розповіла заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька:

«До кінця року ми відпрацюємо і цей проєкт, для того щоб укриттям могли користуватись не лише учні та вчителі Ліцею №1, а ще й Ліцею №4 імені В.Чорновола, який знаходиться поруч».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Начальник Одеської РВА перевірив хід ремонту в укритті першої школи Южного

    1. Діти не знають хто такий ленін, заспокойтеся. Краще прибрати наркокортель.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.