В Южненській міськраді відбулась нарада за участю очільників ОТГ Одещини

Информ-панорама

В Южненській міськраді 27 червня відбулась нарада за участю керівництва районної військової адміністрацій та очільників територіальних громад, яка пройшла під головуванням начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера. Захід проходив без місцевих ЗМІ. Як повідомили сьогодні, 28 червня, в пресслужбі РВА, на засіданні обговорювались такі питання:

  • санітарно-епідеміологічний стан на території Одеської області;
  • стан забруднення акваторії Чорного моря внаслідок руйнування Каховської ГЕС;
  • підготовка закладів освіти області до нового навчального року;
  • підготовка до проведення комплексу збиральних робіт у 2023 році;
  • удосконалення координації міжнародної діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Одеської області.

На обласній селекторній нараді начальник Одеської РВА Юрій Крук доповів про загальну ситуацію в районі та про наслідки атак противника ударними БПЛА та ракетами по Одеському району. Також він зазначив, що на контролі районної влади залишаються питання щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Одеського району та стану забруднення акваторії Чорного моря внаслідок руйнування Каховської ГЕС.

«Відповідними службами здійснюється щоденний моніторинг, проводиться відбір проб морської води, стан якої, за результатами досліджень, на даний момент не відповідає санітарним нормам. Тому ще раз закликаю усіх, хто має бажання вийти до узбережжя – не робити цього. Питна ж вода, на території Одеського району, за результатами моніторингу, на сьогодні відповідає усім санітарним вимогам. Нагадую, що водозабір для водопостачання здійснюється через річку Дністер, води якої не зазнали шкідливого впливу наслідків надзвичайної ситуації, що виникла після підриву греблі Каховської ГЕС», – сказав начальник Одеської РВА.

По завершенню обласної селекторної наради Юрій Крук провів засідання з поточних питань з головами громад Одеського району, за результатами якої були надані відповідні протокольні доручення. Зокрема, приділили увагу стану укриттів та споруд цивільного захисту на території Одещини в контексті Указу Президента України, який ввів у дію рішення Ради нацбезпеки та оборони, що значно посилює відповідальність за неналежне утримання укриттів.

«Тому нагадую головам громад, що це питання на жорсткому контролі! Всі укриття, незалежно від того у чиїй вони власності перебувають, мають бути відремонтовані та облаштовані відповідно до усіх вимог з безперешкодним доступом до них усіх громадян» – зазначив Юрій Крук.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.