В Южному відбувся ярмарок вакансій, де роботодавці зустрілися з шукачами роботи

Городская хроника

В приміщенні спорткомплексу «Олімп» 16 листопада відбувся ярмарок вакансій. Захід проводився Южненською філією Одеського обласного центру зайнятості за сприяння Южненської міськради. Подібні ярмарки проходять і в інших містах України. Участь в заході взяло близько 100 людей, серед який як шукачі роботи, так і роботодавці, які розповіли про актуальні вакансії та умови праці на підприємствах, які вони представляли. Подібні зустрічі є невід’ємною складовою роботи міського центру зайнятості, адже в такий спосіб вдається прискорити процес працевлаштування громадян. На початку заходу з привітальним словом до присутніх звернулась директорка Южненської філії ОЦЗ Людмила Щербакова, вона також представила запрошених представників підприємств, установ та організацій.

«Всі ми розуміємо, що зараз складний час, наше життя змінилось. Багато людей сьогодні залишилося без роботи: були звільнені чи змінили сферу своєї діяльності, та й в цілому, хтось навіть втратив житло, був вимушений покинути свій населений пункт через бойові дії. В період воєнного стану наща філія ЦЗ не припиняла роботу, ми постійно тримаємо зв’язок і з нашими роботодавцями, і з тими людьми, які бажають знайти роботу, тому добре знаємо про ситуацію в нашій громаді в цьому напрямку. За цей складний час нам вдалося працевлаштувати більше 300 людей, можливо, це й невелика цифра, але, якщо враховувати, що хоча б одна людина в сім’ї знайшла роботу, то це вже непоганий результат! До нас за цей період надійшло більше 500 вакансій, хочу подякувати роботодавцям, що в такий складний час вони продовжують нам надавати їх. При тому, що в нашій громаді є багато підприємств, які вимушені були призупинити свою діяльність або ж взагалі не працювали…», – озвучила Людмила Щербакова.

На зустрічі заступниця директорки Южненської філії ЦЗ-начальниця відділу надання соціальних послуг Ірина Черепащук детально розповіла учасникам ярмарку про послуги служби зайнятості щодо професійного навчання, в тому числі на базі Одеського центру професійно-технічної освіти ДСЗ. Також відбулась презентація інформаційних послуг та проєктів служби зайнятості щодо отримання грантів для відкриття власного бізнесу. Такі проєкти вже вдалося реалізувати в деяких містах України.

Серед підприємств та закдадів, представники яких взяли участь в сьогоднішньому ярмарку – ТОВ «ТІС-РУДА», КП «Южненське узбережжя», АБ «Укргазбанк», міський Центр первинної медико-санітарної допомоги, АТ «Ощадбанк» (консультували також щодо отримання мікрогрантів), ліцей №1, НВК ім. В.Чорновола, міський Центр надання соціальних послуг. Крім того, долучилися спеціалісти та начальниця управління соціальної політики (Наталя Монастирська) та управління економіки Южненської міськради, які готові надавати людям консультації.

«Наше комунальне підприємство досить молоде. Хочу подякувати колективу Центру зайнятості за те, що ми співпрацюємо вже близько двох років. Нам дуже потрібні озеленювачі, прибиральники, бухгалтер. Колектив у нас дружній, але робота важка, бо ми займаємось благоустроєм. Коли стається форс-мажор, я теж переодягаюсь в робочу форму і стаю до роботи, бо додаткові руки завжди потрібні», – озвучив Олександр Ануфрієв, директор КП «Южненське узбережжя».

«Ми шукаємо фахівця з соціальної роботи. Основним завдання вказаного спеціаліста є безпосередньо виявлення та надання сім’ям та особам, які потрапили в складні життєві обставини, відповідної допомоги. Вимоги до кандидата на посаду: вища освіта, кваліфікація юриста, психолога або педагога. Щодо стажу роботи – вимог немає, все розповімо, всьому навчимо», – розповів Сергій Родін, директор КЗ «Южненський центр надання соціальних послуг».

«Наш центр первинної медико-санітарної допомоги невеличкий. Ми шукаємо лікаря загальної практики сімейної медицини, але це може бути і лікар-терапевт. Якщо ми знайдемо лікаря, тоді можемо взяти на роботу і медичну сестру, закріплену за ним. Лікар та медсестра мають мати профільну освіту, підвищення кваліфікації. Зарплата для лікарів у нас починається з 14 300 грн і закінчується 25 000 грн. Зарплатня залежить від кількості укладених з лікарем декларацій. Ми виплачуємо матеріальну допомогу на оздоровлення, у нас 24 календарних дні основної відпустки, 7 днів – додаткової. Все в межах чинного законодавства», – розповіла присутнім Ірина Лугових, заступниця головного лікаря з економічної частини Южненського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Заключною частиною ярмарку вакансій стало спілкування шукачів роботи з роботодавцями. Люди мали змогу сісти за стіл представників підприємств та установ, дізнатись більш детальну інформацію і обговорити питання щодо працевлаштування. Зазначимо, що на початку повномасштабної війни спеціалісти Южненської філії ОЦЗ для зручності та оперативного інформування громадян створили Телеграм-канал з пошуку роботи, де регулярно розміщують інформацію щодо відкритих в нашій громаді вакансій. Посилання на ТГ-канал: t.me/vakansiyuzhny.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.