Міська влада Южного провела зустріч з представниками Фонду держмайна України

Информ-панорама

Відбулась зустріч представників міської влади Южного з керівництвом Фонду державного майна України, на якій обговорювались питання щодо розвитку припортової інфраструктури нашої громади, а також пошуку можливостей для повноцінного відновлення роботи бюджетоутворюючого підприємства – АТ «Одеський припортовий завод». Про це повідомив заступник міського голови-начальник управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міськради Леонід Нейков. Зазначимо, що такі наради є невід’ємною складовою його роботи і кожна зустріч на різних рівнях проводиться з метою поліпшення умов життя в нашій громаді, а також залучення інвестицій для розвитку інфраструктурних об’єктів ОТГ.

«Ще одна плідна зустріч, яка матиме позитивне продовження як для Южного, так і для економіки країни в цілому! Разом із колегами з адміністрацій, мером міста Володимиром Новацьким та першим заступником голови Фонду державного майна України Дмитром Кліменковим обговорили створення сприятливих умов, які допоможуть у залученні інвестицій та підвищать розвиток припортової інфраструктури. Окрім цього, напрацювали кроки взаємодії з Фондом держмайна в питанні залучення іноземних інвесторів, зокрема, для відновлення роботи Одеського припортового заводу. Попереду багато кропіткої роботи, результатами якої буде пишатися все місто!» – запевнив Леонід Нейков.

Раніше ми повідомляли, що в жовтні цього року заступник міського голови-начальник управління правового забезпечення та взаємодії з держорганами Южненської міськради провів робочу зустріч з начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирилом Будановим. Тоді в ході розмови також вдалося обговорити низку проєктів, які планується реалізувати в нашому місті.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.