В Южному продовжили дію пільг при сплаті за воду для жителів Нових Біляр

Городская хроника

На засіданні 20 грудня члени виконкому продовжили дію пільг для жителів Нових Біляр стосовно оплати за водопостачання. Абоненти цього населеного пункту сплачують меншу вартість за воду, ніж жителі Южного та Сичавки у зв’язку з тим, що отримують воду напряму від одеського постачальника «Інфоксводоканал». Пільги їм були затверджені на початку лютого цього року, коли виконком затвердив новий тариф на послугу централізованого водопостачання та водовідведення для міського КП «Южводоканал». Нагадаємо, тоді, враховуючи зростання цін на воду від постачальника («Інфоксводоканал»), електроенергію, підвищення мінімальної зарплати комунальне підприємство «Южводоканал» вимушене було скоригувати тариф (збільшення на 25 відсотків).

«Рішення щодо пільг для абонентів Біляр було прийняте з введенням тарифу на воду в лютому цього року. Враховуючи те, що умови не змінюються і тариф також, пільга, згідно з Бюджетним кодексом, завершиться до кінця року, тому виникла необхідність її продовжити на наступний рік. Це формальне питання, така процедура. Члени виконкому сьогодні (20 грудня) своїм рішенням продовжили дію цієї пільги для жителів Нових Біляр. Суть пільги – менша вартість води для цих абонентів. Справа в тому, то жителі цього селища не використовують резервуари і «підкачку» нашого підприємства «Южводоканал», їм вода напряму надходить від одеського постачальника «Інфоксводоканала», – пояснив Андрій Шестов, директор КП «Южводоканал» (на фото).

Нагадаємо, в лютому 2022 року, відповідно з протокольним дорученням міського голови Володимира Новацького, ціна для абонентів Нових Біляр та Булдинки залишилась на рівні цін «Інфоксводоканал». В міськраді тоді ухвалили рішення про дотацію з місцевого бюджету для споживачів зазначених населених пунктів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.