В Южному обговорили питання подальшої співпраці відділу ДРАЦС та ЦНАП

Городская хроника

14 вересня начальник Южненського відділу ДРАЦС Олена Жураковська провела семінар-нараду із працівниками відділу надання адміністративних послуг виконкому Южненської міськради. В ході проведеного заходу була опрацьована низка актуальних практичних питань щодо:

 • подальшої взаємодії відділу ДРАЦС та ЦНАП;
 • новел законодавства;
 • надання комплексної послуги «єМалятко».

Під час семінару начальником відділу ДРАЦС провела також профільну методично-роз’яснювальну роботу з питань, що стосуються державної реєстрації народження, зокрема з одночасним наданням комплексної послуги «єМалятко». Були розглянуті питання щодо переліку документів, необхідних для отримання послуги, надані практичні поради та алгоритм дій адміністраторів під час надання даної послуги. Основна мета – наблизити послуги з реєстрації актів цивільного стану до кожного мешканця. Про це повідомили на сторінці міського відділу ДРАЦС у Facebook.

«єМалятко» — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою можна зареєструвати народження дитини та отримати низку державних послуг від різних органів влади, потрібних для новонародженої дитини. Комплексна послуга «єМалятко» надається виключно за бажанням батьків дитини чи одного з них шляхом подання заяви про державну реєстрацію народження. Вона формується за допомогою програмних засобів Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (Портал Дія) та подається до відділу ДРАЦС в паперовій або електронній формі з використанням кваліфікованого електронного підпису за місцем народження дитини або проживання заявника, зокрема через ЦНАП.

Послуги програми «єМалятко»:

 1. державна реєстрація народження та визначення походження дитини;
 2. реєстрація місця проживання;
 3. призначення допомоги при народженні дитини;
 4. призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
 5. внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;
 6. реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;
 7. видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї;
 8. визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;
 9. внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому;
 10. надання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” за місцем проживання або перебування її отримувача;
 11. надання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” .

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “В Южному обговорили питання подальшої співпраці відділу ДРАЦС та ЦНАП

 1. Господи… Когда этих куриц уже разгонят. В ЗАГС без слез не зайдешь, а она еще семинары проводит…Работать научитесь, сидят 4 курицы в жопе ковыряются нехера не знают…Какой вид ЗАГСа такие и услуги…

 2. Ещё есть одна странность, походу нашим мусорам по-прежнему нечем заняться. Жена гуляла с ребёнком, я на работе был, так какое то чмо пристало, типо нарушение сидеть на лавочке и дайте номер телефона. Аргумент просто убийственный, разве не всем нравится форма.

 3. Права старого образца обменять на новые через Ц Н А П как было раньше,не планируется такая услуга.

 4. Права старого образца обменять на новые через Ц Н А П как было раньше,не планируется такая услуга.Напишите кто знает.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.