Переселенцям призначили додаткові шість тисяч гривень

Без рубрики

Жителі тимчасово окупованих територій і зон активних бойових дій отримають додаткові виплати від міжнародного агентства з питань технічного співробітництва та розвитку (ACTED).

— Щоб надійшли гроші, потрібно подати заявку через платформу “єДопомога”, — каже міністр соціальної політики Оксана Жолнович, — підтримкою додатково до державних програм охоплять 10 тисяч людей із найбільш вразливих груп з тимчасово окупованих територій і зон бойових дій. Розмір допомоги становитиме 2220 гривень на особу на місяць. Але виплатять одразу за три місяці 6660 гривень. Першими кошти отримають люди з Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

Компанія ACTED працює в Україні з 2015 року. Реагувала на надзвичайні й довгострокові потреби вразливих груп населення, які проживають уздовж лінії зіткнення на Донбасі. За останні два роки розширила свою діяльність на території Харкова, Херсона й регіону Азовського моря. З початком повномасштабного російського вторгнення компанія підтримує постраждалих у “гарячих точках” та переміщених, евакуйованих осіб по всій Україні. Допомагає також біженцям у сусідніх країнах Центральної Європи.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.