“Нова пошта” знизила ціни на доставку посилок з України в Польщу у 2,5 рази

Украина

Компанія експрес-доставки “Нова пошта” знизила ціни на доставку посилок з України в Польщу у 2,5 рази. Про це повідомили на офіційному сайті компанії. Згідно з повідомленням, відтепер українці можуть надсилати посилки із особистими речами в Польщу “Новою поштою” за новими спеціальними цінами:

  • до 2 кг – 250 гривень замість 600 гривень;
  • до 10 кг – 325 гривень замість 900 гривень;
  • до 30 кг – 400 гривень замість 1500 гривень.

“За таким тарифом можна відправити посилку до поштомату в Польщі або кур’єром на адресу. Доплачувати за кур’єра не потрібно, адже послуга вже включена до вартості. Відправити можна виключно вживані особисті речі, без цінників та бірок вагою до 30 кг: одяг, спортивні товари, дрібну техніку тощо. Термін доставки – від 5 робочих днів”, – йдеться в повідомленні.

Як це працює: 

1. потрібно принести відкриту посилку у будь-яке відділення Нової пошти;

2. назвати країну та тип доставки – у поштомат або кур’єром; 

3. назвати дані отримувача у Польщі – ПІБ, польський номер телефону отримувача та його електронну пошту;

4. вказати номер поштомату, у який має бути доставлена посилка. Щоб знайти потрібний поштомат та його адресу, потрібно скористатися пошуком на гугл картах та ввести “inpost paczkomaty” – https://www.google.com.ua/maps. Якщо доставка кур’єром – вказати повну адресу отримувача: індекс, назву міста, назву вулиці та номер будинку, номер квартири для багатоквартирних будинків;

5. сплатити відправлення.

У поштомат в Польщі можна відправляти посилки до 25 кг та максимальним розміром 41x38x64 см.  Якщо вага віправлення від 26 до 30 кг або розмір посилки більший, ніж комірка поштомату, то доставка буде здійснюватись на адресу отримувача.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.