южне день матері

В Южному на літній локації ПК «Дружба» відбувся концерт до Дня матері (фото, відео)

Городская хроника

В неділю, 14 травня, в арт-дворику Палацу культури «Дружба» пройшов святковий концерт, присвячений Дню матері та сім’ї. Це був перший в цьому році захід, який працівники ПК провели на літній локації закладу. Перед його початком всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших загиблих Захисників України. Режисерка заходу Вероніка Дарієнко в інтерв’ю Yuzhny.info розповіла, що спеціально до цього концерту в Палаці культури художники створили нову декорацію – образ української матері-берегині з немовлям на руках, яку встановили на сцені.

«Це одне з найулюбленіших свят не тільки для наших глядачів, а й для творчих колективів ПК, тому що до нього легко готуватися, бо у більшості колективів в репертуарі є пісні про маму і вони співаються з особливою душевністю. Номери були різні, не тільки про мам, а для мам. Ми вже відкрили літній сезон в нашому арт-дворику і плануємо тут проводити й інші заходи для громади. Нам було дуже приємно, що концерт відвідала велика кількість людей, тепла погода цьому також посприяла. Зараз важкі часи, а свято матері все-таки світле, позитивне, тому людям хочеться провести час в теплій душевній атмосфері», – зазначила Вероніка Дарієнко.

В Палаці культури вже готуються до наступного свята – Дня народження закладу. 28 травня  ПК виповниться 35 років. На початку цього місця в Палаці оголосили проведення фоточеленджу, южненців запрошують долучитись. Ідея заходу полягає в тому, аби пригадати та показати цей культурний заклад у різні роки та періоди свого існування через призму фотографій жителів нашого міста. Фото біля ПК, всередині та на різних заходах, що відбувались в стінах закладу, можна приносити на вахту. Цифрові знімки – надсилати у Вайбер та Телеграм за номером: 063-158-68-45. Фото будуть прийматись до 21 травня.

Крім того, в ПК проведуть екскурсію закуліссям Палацу і вже відкрита реєстрація за номером телефону: 073-76-46-414. Побувати за лаштунками ПК можна буде 24 та 25 травня (о 18:00).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.