В Южному на 10 років продали право оренди землі під будівництво марини

Городская хроника

На електронному майданчику торгів Prozorro 10 січня відбувся аукціон. Його проводив Фонд комунального майна Южненської міськради. В якості лоту – право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 7,7006 га, що розташована в межах Южного. Мова йде про ділянку землі рекреаційного призначення для будівництва та обслуговування об’єктів рекреації, вид її використання – для розміщення яхтово-туристичного комплексу (марини). На місці плавнів Сичавського ставка планується побудувати багатофункціональний комплекс з використанням берегової території та акваторії моря з гаванню для яхт та катерів з елінгами, готелями, ресторанами та об’єктами торгівлі. Початкова ціна на ділянку складала 1 881 911,13 гривень. Крок аукціону: 18 819,11 гривень.

В електронних торгах взяли участь: громадянин В’ячеслав Юрійович Смірнов та ТОВ «Лідер Еком». Останній учасник запропонував найвищу ціну за лот (1 901 500 гривень) і став переможцем аукціону. Як повідомила Yuzhny.info начальниця Фонду комунального майна Южненської міськради Наталя Пітусь, ця ділянка була винесена на торги вперше, до цього спеціалісти Фонду займалися підготовкою необхідної документації та процедурою формування землі. За її словами, переможець отримає право оренди ділянки на десять років, проте збудувати комплекс має протягом шести років. Якщо в цей термін йому не вдасться це зробити – договір з ним розірвуть. Орендар має сплачувати в бюджет Южненської громади 1,9 млн гривень щорічно.

Джерело фото: Prozorro.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “В Южному на 10 років продали право оренди землі під будівництво марини

  1. Я считаю вовремя, тем более такой “уважаемой” фирме с уставным капиталом 1000 гривен. п.с. по итогу не будет никакой марины, участок застроят домиками на продажу, делайте скрин

  2. Как можно сейчас совершать такие действия ? Или война в отдельно взятом Южном закончилсь ? Где парад победы товарищ мер ?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.