В Южному обговорили питання щодо стану дороги на дачах в Кошарах

Информ-панорама

9 січня члени виконкому під час засідання порушили питання щодо незадовільного стану дороги від Кошар до в’їзду на територію Садівничого товариства «Портовик». Член виконкому Володимир Дрібноход (голова профкому ОПЗ) озвучив, що проїхати там вкрай складно, а іноді і зовсім неможливо. Заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Южненської міськради Дмитро Любівий запевнив, що це питання наразі вирішується, він також додав, що декілька днів тому отримав звернення від депутатки Світлани Дінул, яка також вказує на складнощі проїзду до дачних будинків жителів нашої громади і повідомив, що розглядається можливість звернутися за допомогою до підрядних організацій, які раніше проводили ремонти в Южному, і домовитись, щоб вони підсипали цю ділянку дороги.

Під час засідання прозвучало, що біля «зміїної балки» неможливо проїхати ні легковиком, ні автобусом. Автобус відмовляється туди заїжджати, аби не застрягти. Южненський міський голова повідомив, що візьме вирішення цього питання під особистий контроль.

«Там частина дороги – обласного значення, а ми можемо фінансувати з бюджету ремонт тільки тієї ділянки, яка належить нашій громаді. От ділянка від Кошар до воріт «Портовика» сьогодні нікому не належить і ми зараз через суд як раз намагаємось, аби її закріпили за нашою ОТГ, щоб вона перейшла нам на баланс, це дасть змогу обслуговувати цю дорогу, проводити там ремонти. Далі йде ділянка, яка належить Визирській ОТГ і там ми також не маємо права нічого ремонтувати. Тобто ця дорога поділена на декілька частин. Будемо шукати варіанти, як вирішити цю проблему в найкоротший термін», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному обговорили питання щодо стану дороги на дачах в Кошарах

  1. Там не подсыпать надо, а полный ремонт требуется, с укладкой асфальта. Иначе, через месяц там будет такая же яма.

  2. Совершенно верно.Сейчас найдется много желающих не положить асфальт,а засыпать.И получить деньги как за асфальт.У нас всегда так делается .Этого допустить нельзя.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.