Стало відомо, коли українцям роздадуть безкоштовні LED-лампи

Без рубрики

Обмін старих ламп розжарювання на нові LED-лампочки в Україні стартує з 16 січня. Кожен зможе безкоштовно отримати 5 світлодіодних ламп замість старих ламп розжарювання та менше платити за світло. Для цього необхідно заздалегідь записатися в “Дії”, а за лампами прийти на “Укрпошту”. Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 10 січня.

“Сьогодні уряд приймає рішення, завдяки якому суми в комунальних платіжках будуть ще меншими. Йдеться про програму безкоштовного обміну старих електричних ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи”, – заявив глава Кабміну.

Так, роздача ламп у режимі бета-тестування розпочнеться з 16 січня. На першому етапі замінити планують до 500 тисяч ламп у шести регіонах України. Які саме це будуть області, Шмигаль не уточнив.

В “Укрпошті” пояснили, що обмін ламп розжарювання на нові світлодіодні LED лампи буде проходити у відділеннях “Укрпошти” поетапно в усіх регіонах. Про це повідомляє пресслужба компанії. Відповідно до постанови уряду передбачається, що українці матимуть змогу обміняти 5 ламп розжарювання на 5 світлодіодних (LED) ламп двох типів цоколю ламп Е27 та Е14. Фінансування 30 млн LED-ламп відбуватиметься за рахунок коштів ЄС.

“Програма розпочнеться в кінці січня, масовому запуску буде передувати бета-тестування реєстрації на обмін ламп у застосунку “Дія”. Після його завершення проєкт запуститься в звичайному режимі по всій території Україні”, – пояснили в “Укрпошті”.

Джерело: epravda.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.