Стало відомо, скільки коштів виділять на медичну галузь в Южненській ОТГ на цей рік

Информ-панорама

У сфері охорони здоров’я медичну допомогу населенню нашої громади надають комунальне некомерційне підприємство «Южненська міська лікарня», комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги», амбулаторія загальної практики сімейної медицини в Сичавці, амбулаторія в Нових Білярах,  поліклініка Odrex, медико-санітарні частини АТ «ОПЗ» та ДП «МТП «Южний».

Задля збереження та зміцнення здоров’я, профілактики захворювань, зниження захворюваності, інвалідності і смертності населення, підвищення якості та ефективності надання медичних послуг в Южненській ОТГ була прийнята Програма підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги на період 2023 -2025 роки, яка передбачає основні заходи з забезпечення надання населенню амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної меддопомоги. Для виконання заходів у сфері охорони здоров’я орієнтовний обсяг фінансування на поточний рік прогнозується на суму 5,6 млн гривень.

З метою підвищення ефективності системи управління у галузі охорони здоров’я шляхом матеріального заохочення працівників була також затверджена Програма місцевих стимулів для співробітників КНП «Южненська міська лікарня», на яку виділено з місцевого бюджету на цей рік 22,1 млн гривень. Про це йдеться в документі, який члени виконкому затвердили наприкінці минулого року, мова йде про Програму економічного і соціального розвитку Южненської громади на 2023 рік, яка включає пріоритетні завдання та заходи на поточний та подальші 2024-2025 роки в різних сферах життєдіяльності міста.

«Очікуваними результатами виконання заходів сфери охорони здоров’я буде покращення демографічної ситуації в Южненській громаді, удосконалення організаційної структури системи медичного обслуговування, підвищення якості надання медичної допомоги, створення цілісної системи інформаційного забезпечення охорони здоров’я в умовах єдиного медичного простору, забезпечення матеріально-технічної бази відповідно до вимог законодавства», – говориться в документі.

Комунальним некомерційним підприємством «Южненська міська лікарня» за минулий рік проліковано більше двох тисяч осіб. Кількість народжених у пологовому відділенні міської лікарні за 10 місяців 2022 року – 190 дитини, з них 96 хлопчиків та 94 дівчинки. Ємність амбулаторно-поліклінічних закладів становить 375 відвідувань за зміну.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.