В Южному малюки вкотре приєдналися до Всеукраїнської акції допомоги безпритульним тваринам

Городская хроника

Вихованці дитсадка №3 «Веселка» вкотре приєдналися до Всеукраїнської благодійної акції, яку проводить організація «Happy Гав».  Про це повідомляється на сторінці дошкільного закладу в Facebook. Її суть полягає в тому, щоб зібрали корм, ліки або ж кошти на це для безпритульних тварин та передати допомогу до місцевого притулку чи зоозахисної організації. Таким чином малюків з раннього дитинства навчають співчуттю до покинутих пухнастиків, які потребують турботи та любові.

«Малюки молодшої групи, їх батьки та вихователь Ольга Тимофєєва взяли участь у Всеукраїнській акції «Нарру Гав для Сірка», яку щороку запускає Благодійний фонд «Щаслива лапа». Щодня пухнастики у притулках потребують корисної та поживної їжі, аби бути здоровими та активними. І ми з вами можемо їм із цим допомогти. Малюки зібрали сухий корм, консерви, кошти на ліки безпритульним тваринам та передали волонтеру нашого міста Світлані Компанієць. Щиро дякуємо усім учасникам акції за небайдужість до долі тварин! Робимо добрі справи разом!» – говориться в повідомлені.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.