Українські військові у грудні отримають додаткові виплати

Без рубрики

У грудні українським військовим виплатять на 37% більше грошового забезпечення, ніж у попередньому місяці. Як передає УНІАН, про це заявила на брифінгу заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Вона розповіла про фінансування українських військовослужбовців.

“Станом на 14 грудня Міністерство оборони вже профінансувало до військових частин 100% додаткової виплати за безпосередню участь у бойових діях. Це 100 тис. грн. І 100% додаткової виплати за службу під час воєнного стану. Це 30 тис. грн”, – зазначила Маляр.

Вона зауважила, що формально наразі виплачено 60% від загального обсягу щомісячного грошового забезпечення. Йдеться про виплату посадового окладу, виплати за звання та вислугу років.

“Зазвичай це найменша за обсягом позиція у структурі грошового забезпечення. Але у грудні ситуація відрізняється. Річ у тому, що в кінці року відбувається низка додаткових нарахувань… Тому у грудні ми виплатимо нашим воїнам майже на 37% більше, ніж це було у листопаді. Зараз ці нарахування якраз здійснюються”, – сказала заступниця міністра.

За даними Маляр, загалом протягом 2022 року Міноборони профінансувало майже у 10 разів більше коштів на грошове забезпечення та додаткові виплати, ніж це було у 2021 р. Вона додала, що виплати родинам загиблих героїв здійснюються по мірі опрацювання документів, і цей процес триває безперервно.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.