В Южному готуються до навчального року: дві школи точно зможуть працювати очно

Городская хроника

Міський голова Володимир Новацький в понеділок, 18 липня, у відеозверненні на каналі южненського ТВ повідомив, що міська влада продовжує займатись підготовкою закладів освіти нашої громади до початку нового навчального року 2022/2023.

«Зараз ми дуже предметно відпрацьовуємо питання стосовно шкіл та дитячих садків. По дошкільним закладам ми практично визначились, вони будуть працювати, бо там є більш-менш відповідні умови в укриттях. По школам є деякі проблеми, знаємо чітко, що друга і третя зможуть функціонувати повноцінно (якщо буде очне навчання), а стосовно першої та четвертої шкіл, то зараз працюємо над створенням належних умов. Можливо, навіть буде якась локація, переміщення. По Сичавці і Нових Білярах питання також зараз відпрацьовуються. До кінця тижня я проінформую чітко по кожній школі, де і як ми будемо працювати», – озвучив Володимир Новацький.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у відповіді на петицію щодо заборони очного навчання під час дії воєнного стану зазначив, що держполітику у сфері освіти визначає парламент і Кабмін. Крім того, суб’єкти освітньої діяльності можуть «самостійно, незалежно та відповідально приймати рішення щодо академічних, організаційних, фінансових, кадрових та інших питань». Відтак, обласні військові адміністрації разом із засновниками закладів освіти забезпечують організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації. Петицію «Заборонити очне навчання у всіх навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій» розмістили на сайті 8 червня. Зеленський звернувся до прем’єра, щоб уряд опрацював викладені у петиції пропозиції.

На нашому сайті в опитуванні стосовно того, чи мають школи та дитсадки працювати під час війни в режимі офлайн, більшість читачів проголосувала проти очного навчання і відповіла, що це небезпечно (76% голосів). За те, щоб освітній процес відбувався офлайн – проголосував 21% користувачів. Взяти участь в опитуванні на нашому інформаційному ресурсі можна до кінця липня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.