В Южному члени виконкому надали дозвіл на видалення декількох дерев

Информ-панорама

На підставі заяви директора Ліцею №1 Ольги Книшук  члени виконкому 27 квітня погодили надання дозволу на видалення декількох зелених насаджень на території навчального закладу у зв’язку з проведенням капітального ремонту частини підвального приміщення з влаштуванням  там укриття та окремого виходу на подвір’я школи. Планується видалити два дерева (тополя та ясен).

Крім того, члени виконкому надали дозвіл видалити ще два дерева, але вже на території Ліцею №4 імені В’ячеслава Чорновола на підставі заяви його директора Тараса Прокопечка. Ці дерева, як пояснив начальник управління архітектури та містобудування Сергій Оришака, в незадовільному стані, тобто аварійні (два дерева – кипарис та береза). Відділу екології доручено підготувати ордер на видалення цих зелених насаджень. Зазначимо, що самовільне видалення кущів та дерев на території нашої громади (без офіційного дозволу виконкому) тягне за собою адміністративну відповідальність і штраф.

сергій оришака

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному члени виконкому надали дозвіл на видалення декількох дерев

  1. А где постановлелие на посадку новых деревьев .? Вместо вырубленного , должно быть посажено 4 новых ! Все вырубывается , что только возможно …

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.