МОН рекомендує запровадити у школах змішане навчання

Без рубрики

Міністерство освіти і науки рекомендує за можливості запровадити змішану форму навчання в школах. Про це сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у ефірі програми «Сніданок з 1+1», коментуючи питання про початок навчального року. За словами міністра, рішення про форму навчання ухвалюватимуть спільно з батьками. Для тих, хто обере онлайн-навчання, будуть організовані окремі спеціалізовані класи. Водночас форма організації освітнього процесу залежатиме від безпекової ситуації в регіоні.

«У громадах, що не демонструватимуть достатній рівень безпеки, освітній процес не розпочнеться в офлайн-форматі. Під час сигналу повітряної тривоги діти мають переходити до сховищ, це теж є певною умовою початку освітнього процесу. Розклад занять і тривалість визначає заклад, форма організації освітнього процесу буде визначатися в кожній громаді окремо», – зазначив Шкарлет.

Нагадаємо, 21 липня заступниця міського голови-начальниця управління освіти Южненської міськради Олена Баранецька повідомила, що в нашій громаді планується запровадити змішаний формат навчання. Детальніше про підготовку до нового навчального року в закладах освіти Южненської ОТГ читайте в матеріалі – www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/panorama/olena-baranetska-pro-pidhotovku-ukryttiv-do-1-veresnia-ta-format-navchannia-v-iuzhnomu.

Источник: osvita.ua

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.