Рашисти атакували порт Одеси ракетами «Калібр»

Информ-панорама

В суботу, 23 липня, ворог атакував Одеський морський торговий порт крилатими ракетами типу «Калібр». Про це повідомив спікер Одеської ОВА Сергій Братчук з посиланням на інформацію Оперативного командування «Південь». Дві ракети вдалося збити силами протиповітряної оборони, дві влучили в об’єкти інфраструктури порту.

Менше 24 годин знадобилося Російській Федерації, щоб ракетним ударом по території порту міста Одеса поставити під сумнів домовленості та обіцянки, дані нею ООН та Туреччині у підписаному вчора в Стамбулі документі. Про це написав спікер українського МЗС Олег Миколенко.

“Російська ракета – це плювок Володимира Путіна в обличчя Генеральному секретареві ООН Антоніу Гутеррешу та Президентові Туреччини Реджепу Ердогану, які доклали величезних зусиль для досягнення угоди, і яким Україна вдячна”, – зазначив він.

Також дипломат підкреслив, що Україна наголошує на необхідності неухильного виконання домовленостей щодо відновлення безпечного експорту українських сільськогосподарських товарів Чорним морем з трьох портів: Одеси, Чорноморська та Південного.

“Закликаємо ООН та Туреччину забезпечити дотримання Росією своїх зобов‘язань в рамках безпечного функціонування зернового коридору”, – підкреслив Николенко.

Він також нагадав, що у разі невиконання досягнутих домовленостей, Росія нестиме повну відповідальність за поглиблення глобальної продовольчої кризи.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.