Рада розширила перелік осіб, які звільняються від призову під час мобілізації

Без рубрики

Верховна Рада 18 липня розширила перелік людей, які не підлягають призову під час мобілізації на тих громадян, чиї рідні загинули на війні з Російською Федерацією.  Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Зазначається, що за основу проголосувало 298 парламентарів.   Нардеп додав, що підготовка до другого читання буде за скороченою процедурою, тобто сім днів на правки.  

Таким чином, не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, бабуся або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану. Такі особи можуть бути призвані лише за їх згодою. Разом з тим, слід підкреслити, що це не означає дозвіл на виїзд за кордон таким військовозобов’язаним. 

Крім того, Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №7352, який передбачає, що науковців і педагогів не призиватимуть на військову службу. Про це повідомила пресслужба парламенту.

“Сьогодні держава перебуває у стані війни. Але настане час, коли прийде перемога і ми спокійно продовжимо відбудовувати і наново будувати Україну. Це стосується не лише будівництва інфраструктури і житла. Це стосується наших дітей та молоді, яким потрібно буде давати фахову, якісну освіту. А також наших науковців, які повинні будуть продовжити розвивати українську науку”, – зазначила голова партії “Слуга Народу” Олена Шуляк.

Джерело: delo.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.