В Южненській ОТГ провели відлов безпритульних собак задля стерилізації

Городская хроника

Минулого тижня в Южненській громаді, а саме на території Нових Біляр відбувся відлов безпритульних собак згідно з договором між комунальним підприємством «Южненське узбережжя» та муніципальною службою поводження з тваринами м. Одеси. Про це повідомила 12 червня зооволонтерка Світлана Компанієць, зазначивши, що всього вдалося виловити вісім собак:

  • Білу собаку біля підприємства «Дельта Вілмар» (тут залишилась ще одна, остання не стерилізована);
  • Чорну з рудими підпалами (там є ще одна, вагітна, але на закритій території);
  • Чорну вагітну та руду волохату напроти в’їзду в Булдинку;
  • Трьох собак біля АО «ПіК» (тут ще 2-3 не стерилізовані, до того ж 3 двомісячних цуценят);
  • Одну собаку помітили та впіймали біля магазину по вулиці Лиманна, 36.

«Величезна подяка Андрію Железову за автосупровід. Також хочеться звернутися до жителів Нових Біляр та Булдинки: будь ласка, стерилізуйте власних домашніх тварин. Не плодіть кошенят та цуценят, яких не маєте змоги прогодувати. Більшість кішок і собак в селах вкриті кліщами та блохами, занедбані, їдять аби як та аби шо. Любити тварин – це не лише їх заводити, гладити та використовувати для охорони майна та ловлі мишей. Кішок та собак треба годувати, обробляти від паразитів та робити своєчасні щеплення. Турбуйтеся про тих, кого взяли у свій двір!» – закликала Світлана Компанієць.

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни южненські волонтери ініціювали та організували проведення стерилізації для більше тисячі тварин на території нашої громади (як домашніх, так і безпритульних), майже 800 з них отримали щеплення від сказу. Стерилізація проводиться як за кошти місцевого бюджету, так і завдяки фінансовій допомозі благодійних фондів, яка в декілька разів перевищує розмір того фінансування, яке передбачається в громаді з міської казни.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.