южне

Мер Южного про допомогу Херсонщині, прибирання пляжу та перевірку укриттів

Информ-панорама

Наша громада готова прийняти більше сотні постраждалих жителів Херсонської області, проте станом на ранок понеділка, 12 червня, таких в Южненську ОТГ ще не прибувало. Про це у відеозверненні на каналі южненськогого телебачення повідомив міський голова. Володимир Новацький також порушив питання щодо необхідності прибирання від сміття пляжної зони ОТГ та перевірки укриттів.

«Наша громада робить сьогодні все можливе, аби допомогти постраждалим на Херсонщині. Южненська ОТГ готова прийняти не менше сотні людей, можливо й більше, якщо буде в цьому потреба. Практично щодня ми відправляємо гуманітарну допомогу з Южного. Хотів би подякувати всім нашим комунальним підприємствам, підприємцям, які відгукнулися і допомагають, чим можуть. В результаті трагедії, яка відбулась в Херсонські області, багато сміття прибуває по Чорному морю до берегів Одеського регіону, зокрема і до Южненської громади. Сміття багато, це небезпечно і в тому плані, що серед нього можуть бути вибухівки, на жаль, збирати це сміття ми не можемо, нам це заборонено, бо ми без присутності військових приступати до таких робіт не маємо права. Ми не повинні наражати себе на небезпеку, бо не знаємо, які предмети там знаходяться, але я думаю, що найближчим часом буде прийнято відповідне рішення на рівні обласної військової адміністрації з приводу цього питання (прибирання сміття з прибережної зони).

Сьогодні ще одне важливе питання порядку денного – укриття. Всі сховища під час повітряної тривоги повинні бути відкриті, ми зараз проводимо перевірки укриттів і вдень, і вночі, особливо під час тривог. Вже говорив неодноразово, ті люди, які відповідають за укриття, будуть нести адміністративну відповідальність і покарання в разі, якщо сховище буде закрите. Перевірки будуть продовжуватись», – запевнив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.