Ремонт дороги за ПК завершено: мер Южного перевірив стан готовності об’єкту (фото, відео)

Городская хроника

В п’ятницю, 18 серпня, проїжджу частину за Палацом культури «Дружби» відкрили. Капітальний ремонт цього міжквартального проїзду завершено (замінили старе асфальтне покриття, бордюрні камені, облаштували пішохідні доріжки, нанесли розмітку). Проінспектувати готовність об’єкту особисто приїхав Южненський міський голова за кермом службової автівки. Володимир Новацький зазначив, що нарешті після тривалої паузи ремонтні роботи на цій ділянці дороги вдалося завершити, хоча в процесі виникало чимало труднощів, які були пов’язані з дією воєнного стану в країні.

Реконструкція проїжджої частини була на фінальному етапі ще в кінці 2021 року. Через введення воєнного стану ремонт був «заморожений», так як фінансувати цей вид робіт на той період часу було заборонено урядом. Весною 2023-го це стало можливим завдяки змінам, які були внесені у відповідну Постанову Кабміну. Через різке зростання цін на будівельні матеріали, в 2023 році управлінню капітального будівництва довелося відкориговувати кошторис і провести новий тендер. Зі слів міського голови, за цей час суттєво змінилися ціни, тому підрядна організація не могла і не хотіла завершувати роботи на тих умовах, які були прописані в договорі в 2021 році, треба було здійснити корегування кошторису та оголосили новий тендер.

«Якщо б ми відремонтували дорогу за ПК в минулому році, це була б одна сума, але так як був введений воєнний стан, процес зі зрозумілих причин затягнувся, поки ми отримали дозвіл від військової адміністрації на продовження цих робіт, ціни звичайно зросли, тому і кінцева сума на цей ремонт теж. Була проблема і з підрядником, розпочала роботу одна фірма, але потім вона відмовилась закінчувати ремонт, треба було проводити новий тендер, тому закінчував роботу вже інший підрядник. Сьогодні я проїхався по всій цій вулиці і радію, що ремонт все ж таки завершено. Ми довго до цього йшли, в свій час ОПЗ збудував проїзд до ФСК «Олімп», потім ми почали будувати від спорткомплексу до вулиці Приморської, знімали значний шар землі, тоді зробили ту частину дороги, потім взялися за ділянку за ПК. Сьогодні цей проїзд ми офіційно відкрили, автівки тепер зможуть їздити по новому покриттю», – озвучив Володимир Новацький.

Володимир Новацький зазначив, що цьогоріч нові ремонти в місті починати не планується, наразі стоїть задача завершити вже розпочаті. Мова йде про проїзд біля будівлі «Укрпошти». Стосовно вулиці Приморської, закінчення ремонту цієї проїжджої частини відкладено на невизначений час, адже вона потребує значного фінансування. Зі слів міського голови, найближчим часом місцеві бюджети громад Одещини мають перерахувати 20% коштів, які є в залишку, в обласний бюджет, який в подальшому перерахує їх на потреби ЗСУ (32,9 млн гривень). Якщо в нашій ОТГ залишаться вільні кошти, то ремонт вулиці Приморської відновлять – зазначив Володимир Новацький.

Начальник управління капітального будівництва Геннадій Мартинов в інтерв’ю Yuzhny.info розповів, що спочатку, згідно з проектом, на цій ділянці дороги планувалося зробити асфальтне покриття, але пізніше було вирішено, що проїзд буде викладено плиткою.

«Коли використовується для покриття саме плитка, то в подальшому проводити ремонт на окремих ділянках простіше і економніше, ніж знімати асфальт. Крім того, плитка прослужить більш тривалий час. Тут ремонт розпочався в 2021 році, тоді було відремонтовано 2200 кв.м покриття. Планувалося продовжити роботи в 2022-му, але почалась повномасштабна війна, ремонт був на паузі, інфляція зросла на 32%. Вартість цього ремонту збільшилась на 1 млн гривень. Протягом 2022 року я проводив відповідну роботу та перемовини, аби отримати дозвіл від ОВА на те, щоб завершити ремонт цього проїзду. Тільки після того, як ми його все ж таки отримали (наприкінці року), ми заклали кошти на коригування проекту, потім провели новий тендер, де визначився новий переможець (“Стройбуд”), який і закінчив тут капітальний ремонт», – розповів Геннадій Мартинов.

В найближчих планах УКБ – завершити ремонт проїзду біля «Укрпошти». Зробити це планується до кінця цього року.   

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “Ремонт дороги за ПК завершено: мер Южного перевірив стан готовності об’єкту (фото, відео)

  1. Разметку, видимо, куриной лапой наносили, жаль “главный специалист” по разметке убежала за кордон.

  2. Коли вже завершать ремонт доріжки навколо магазину Казка? Довго ще будемо по проїжджій частині ходити?!

  3. Когда рисовали разметку там никого из исполкома не было, вот как чиновники любят наш Неандерталь.

  4. Представляю как журналист трясущимися, мокрыми руками пытается сфотографировать разметку поровнее.

      1. Делали дорогу работяги, рисовали тоже, может жарко было,немного закосили. Но недовольны мы не их работой.

    1. Відкрию вам таємницю, ту частину кривої розмітки яка починається від Олімпа до моря,малювали вранці жінки “Екосервісу”.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.