Працівники ОПЗ вкотре стали донорами і за один день здали більше 20 літрів крові

Городская хроника

З перших днів повномасштабної війни значно зросла потреба в донорській крові, адже тепер її потребують не лише пацієнти з травмами чи важкими хворобами, а й насамперед Захисники України, які постраждали внаслідок бойових дій, а також громадяни, які отримали поранення від ворожих ракетних атак. Донорська організація Одеського припортового заводу у мирний час завжди підтримувала гуманітарні ініціативи і під час війни, коли значно збільшилась потреба в крові та її компонентах, не залишилась осторонь. 16 серпня працівники ОПЗ в черговий раз стали донорами Одеської обласної станції переливання крові та Одеської обласної клінічної лікарні. Про це повідомили в пресслужбі заводу. Тільки за один день 47 заводчан-донорів здали більше, ніж 20 літрів крові. Цього року було організовано вже три виїзди донорів ОПЗ із загальним результатом зданої крові у кількості близько 60 літрів.

Нагадаємо, за 44 роки існування донорської організації АТ «ОПЗ», донори підприємства безкоштовно здали 7 115 літрів крові та її компонентів. На сьогоднішній день організація донорів заводу налічує 135 осіб, 60 з яких за весь період роботи донорської організації отримали звання «Почесний донор України», троє з них – «Заслужений донор України». Очолює організацію голова первинної організації Червоного Хреста АТ «ОПЗ», адміністратор Медичного центру заводу Наталя Черепанова.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.