В Южному на цьому тижні відбудеться засідання виконкому: на порядку денному більше 20 питань

Информ-панорама

В четвер, 17 серпня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Южненської міськради. На порядок денний винесено близько 25 питань. Члени виконкому планують погодити внесення змін та доповнень до міських програм:

  • реформування і розвитку ЖКГ;
  • розвитку освіти;
  • підготовки тероборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву, посилення заходів громадської безпеки;
  • підвищення ефективності діяльності підрозділів Одеського прикордонного загону.

Крім того, буде погоджена на наступні три роки Програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді Южненської громади. Основні напрямами Програми: формування української громадянської ідентичності, військово-патріотичне виховання, організація та координація інформаційно-просвітницької роботи, забезпечення методичної роботи.

Члени виконкому затвердять порядок забезпечення харчуванням та грошову добову норму витрат на харчування спортсменів під час змагань та навчально-тренувальних зборів у 2024 році.

Одне з питань порядку денного стосуватиметься скасування оплати пайового внеску на час дії воєнного стану. Це стосується тих підприємців, чиї торгові об’єкти розташовані в межах Приморського парку, адже через обмеження доступу до прибережної зони міста більшість підприємців не мають змоги здійснювати свою діяльність, відповідно, і сплачувати пайовий внесок.

Планується погодити Програму розвитку та підтримки первинної медико-санітарної допомоги Южненської громади до 2026 року у зв’язку з закінченням дії попередньої.  Програма розроблена з метою поліпшення фінансування «первинки» для забезпечення більш ефективного функціонування системи охорони здоров’я, рівного доступу громадян до медичних послуг належної якості. Крім того, члени виконкому погодять міську цільову Програму «Громадське здоров’я Южненської ОТГ на 2024-2026 роки», мета якоїучасть в реалізації державної політики розвитку громадського здоров’я для профілактики захворюваності, інвалідності та смертності населення від інфекційних хвороб та їх ускладнень; ліквідації спалахів інфекційних хвороб, епідемій, запобігання їх виникненню та поширенню; забезпечення профілактики, ранньої діагностики і лікування неінфекційних хвороб.

Члени виконкому погодять проведення повторного конкурсу з визначення оператора з надання послуг зі збирання та перевезення  побутових відходів з території сіл Сичавка та Кошари, так як для участі в першому жоден претендент не надав заявки. Конкурс оголосить управління архітектури та містобудування. Крім того, зазначене управління підготувало на розгляд виконкому проект рішення щодо надання дозволу (терміном на 5 років) підприємцю Новицькому О.Ю на розташування рекламного засобу по вулиці Хіміків, 1/3В, який звернувся до міськради з відповідною заявою.

На засіданні виконкому буде заслуханий звіт про виконання бюджету Южненської ОТГ за І півріччя поточного року та внесені зміни до бюджету на цей рік. Детальніше про розгляд інших питань порядку денного та результати засідання ми розкажемо в наших наступних матеріалах після 17 серпня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному на цьому тижні відбудеться засідання виконкому: на порядку денному більше 20 питань

  1. А что дорогу возле второй школы дальше делать не будут? Деньги кончились? Скоро осень, дожди, грязь, опять ходить по колено в грязи горожанам?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.