На ОПЗ з нагоди 47-ої річниці створення загону охорони нагородили кращих працівників

Городская хроника

19 липня внутрішньозаводський загін охорони АТ «ОПЗ» відзначає 47-му річницю з дня свого утворення. Саме у цей день 1973 року на березі Григорівського лиману було розпочато будівництво Одеського припортового заводу та чорноморської бази для прийому і відвантаження морським шляхом хімічних вантажів. Про це нагадали в пресслужбі ОПЗ.

Завдання щодо охорони заводу, що будувався, було покладено саме на Одеський загін ВОХР. Отже, в структурі Одеського загону ВОХР 19 липня 1976 року була сформована перша команда охорони Одеського припортового заводу. Доленосним для загону стала пам’ятна для колективу подія, яка відбулась 1 січня 2008 року – створення внутрішньозаводського загону охорони, як окремого підрозділу з включенням його в організаційну штатну структуру АТ «ОПЗ». Наказом директора підприємства всі співробітники загону стали заводчанами.

Одними з основних завдань підрозділу є забезпечення пропускного режиму, охорона об’єктів і матеріальних цінностей, забезпечення охорони громадського порядку, участь в ліквідації наслідків аварій, пожеж, інших надзвичайних ситуацій.  Співробітники ВЗО безпосередню приймають безпосередню участь у навчаннях, тренуваннях, які проводяться на території заводу, за підсумками яких неодноразово отримували високу оцінку керівництва підприємства.

Отриманий високий рівень підготовки охоронців набув особливого значення при виконанні завдань в період широкомасштабної військової агресії з боку РФ. Професійні дії під час повітряних тривог, енергетичних блокад, загроз ракетних ударів стали виміром якості підготовки загону охорони – зазначають в пресслужбі.

«Як і весь трудовий колектив АТ « ОПЗ», колектив ВЗО з честю долає труднощі сьогодення, продовжуючи виконувати завдання з охорони підприємства. У цей тяжкий час колектив підрозділу пишається співробітниками, які мужньо захищають нашу країну від ворога, виконуючи свій військовий обов’язок у лавах ЗСУ, серед них є як чоловіки, так і жінки», – повідомили на підприємстві.

У день 47-ї річниці створення підрозділу відзначили великий внесок ВЗО у діяльність підприємства та від імені керівництва заводу привітали колектив директор з безпеки та управління ризиками АТ «ОПЗ» Олександр Шамарін та голова профспілки заводу Володимир Дрібноход.

На честь Дня створення загону, за багаторічну та плідну працю, високу професійну майстерність, активну участь у суспільному житті колективу і досягнення високих показників, представники загону охорони були нагороджені керівництвом підприємства почесними відзнаками та грамотами.

Зокрема, знаком пошани «За заслуги перед заводом» був нагороджений заступник начальника загону Олександр Адлер, відзнаками «За трудову доблесть» – інженер технічних засобів охорони Сергій Бабічев та завідувач господарства Сергій Борисов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.