В Южному зростає кількість звернень від поранених військових на отримання виплат

Городская хроника

Члени виконкому затвердили внесення змін до міської Програми соціального захисту окремих категорій населення на цей рік. Як пояснила під час засідання заступниця начальниці управління Алла Шендерей, у зв’язку з широкомасштабною війною в Україні, в нашій громаді спостерігається тенденція до збільшення звернень від поранених війсковослужбовців на отримання одноразової матеріальної допомоги. Такі виплати передбачені в нашій ОТГ з місцевого бюджету задля соціальної підтримки Воїнів, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків. Спеціалісти управління соцполітики розроблили відповідний проєкт змін та доповнень до Програми, збільшивши прогнозні показники.

Загальна кількість отримувачів такого виду фінансової допомоги на 2023 рік збільшиться з 38 осіб/сімей на 57. Розмір допомоги на одну особу складає 40 тисяч гривень. Фінансування заходів здійснюватиметься в межах затверджених бюджетних призначень на цей рік (перерозподіл коштів в межах Програми) без додаткового фінансування – озвучила Алла Шендерей.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.