Южненцям роз’яснили, як отримати грант на відкриття чи розвиток бізнесу

Информ-панорама

Протягом тижня у Южненській громаді проходила низка заходів щодо інформування жителів ОТГ про отримання гранту на створення або розвиток власного бізнесу. Під час зустрічей учасники отримали відповіді на головні питання, а саме: грант – це не кредит, а різновид цільового фінансування, тобто певна сума коштів, що надається на чітко окреслених умовах. На відміну від інших видів цільового фінансування, гранти видають на конкурсній основі й вони є одним із найпривабливіших шляхів для відкриття або розширення бізнесу. Про це 19 липня зазначили в пресслужбі Одеської філії обласного центру зайнятості.

Начальниця Южненського відділу Одеської філії ООЦЗ Ірина Черепащук розповіла про послуги служби зайнятості. Вона зазначила, які п’ять кроків потрібно пройти для успішного початку або розвитку власної справи. Керуюча банком «Ощадбанк» Оксана Шалапська розповіла про механізм та умови використання коштів з рахунку, а також про виконання обов’язкових умов отримання гранту.

Начальниця відділу торгівля, сфери послуг і транспорту управління економіки Южненської міськради Світлана Чебан ознайомила учасників зустрічі з перспективними напрямками започаткування бізнесу в нашій громаді.

«Цікавим було знайомство та бесіда з підприємицею Валентиною, яка зовсім нещодавно пройшла всі кроки для розвитку власної справи і отримала позитивний результат щодо отримання гранту. Сьогодні вона працює над розширенням своєї команди за підтримки служби зайнятості і є прикладом того, що отримання гранту – це реально», – зазначили в Одеській філії обласного ЦЗ.

Більше 50 жителів Южненської громади взяли участь у заходах, а всі, хто бажав – отримав індивідуальні консультації та роз’яснення.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.