РФ обстріляла зернові термінали в Одесі і Чорноморську (фото)

Украина

У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України повідомили, що вночі 19 липня ворогом були атаковані зернові термінали та інфраструктура в портах Одеса та Чорноморськ, пише ЦТС.

“Напередодні вночі були атакована портова інфраструктура, яка задіяна в роботі зернового коридору. В результаті пошкоджено резервуари та причали Одеського порту. Навіть після виходу з “Зернової ініціативи” РФ продовжує тероризувати світ. Вночі ворог здійснив цілеспрямовану повітряну атаку на зернові термінали в портах. Пошкоджень зазнала зернова інфраструктура міжнародних та українських трейдерів та перевізників Kernel, Viterra, CMA CGM Group”, – йдеться в повідомленні.

“Атака на зернові термінали – акт агресії проти світу. На меті російських терористів – знищення будь-яких шляхів постачання зерна на світові ринки. Держава-терорист воює не тільки з Україною, а з населенням Африки та Азії, для яких це зерно – питання виживання. Зернова та портова інфраструктура мають бути захищені світом. Це гарантія, в першу чергу, для продовольчої безпеки світу”, – зазначив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Зазначимо, що на ранковій селекторній нараді президент України Володимир Зеленський заслухав інформацію про нічні російські удари по Одещині, Житомирщині, іншим нашим регіонам. 

“Російські терористи абсолютно свідомо цілили в інфраструктуру зернової угоди, і кожна російська ракета – це удар не лише по Україні, а й по всіх у світі, хто прагне нормального й безпечного життя. Військовим дав доручення посилити захист людей і портової інфраструктури, а МЗС – активізувати контакти з партнерами для збільшення тиску на державу-терориста та продовження нормального експорту українського зерна”, – сказав Зеленський.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “РФ обстріляла зернові термінали в Одесі і Чорноморську (фото)

  1. Не давать росіянам громадянства УКРАЇНИ на 200 років Заборонить російську мову в УКРАЇНІ Ніякої торгівлі з російським агресором Вигнать дипломатичний російський корпус Російські олігархи мають в УКРАЇНІ багато активів Все у них забрать і відправить на відбудову та на загоєння ран

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.