В міськраду надійшло більше 30 пропозицій щодо перейменування Южного (перелік)

Городская хроника

Станом на 19 липня до міськради від підприємств, установ, організацій та жителів нашого міста надійшло більше 30 пропозицій щодо нової назви Южного. Про це під час засідання робочої групи з питань перейменування озвучила  начальниця відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Вероніка Клімова. Вона акцентувала увагу, що пропозиції стосовно того, аби залишити назву Южне чи Южний не враховувались.

Перелік пропозицій нової назви міста:

 • Портове (3 повідомлення)
 • Юний (2)
 • Анненталь (4)
 • Південне/Південний (20)
 • Мальдіви (1)
 • Мадагаскар (1)
 • Портофіно (2)
 • Ріміні (1)
 • Сардінія (1)
 • Південноморськ (1)
 • Сонячне (3)
 • Надмор’є (1)
 • Залужний (1)
 • Ласкавий/Ласкавий берег (1)
 • Юго (1)
 • Южан (1)
 • Джонсон (1)
 • Південний берег (1)
 • Рожеве (1)
 • Прибережне (1)
 • Приморськ (2)
 • Причерноморськ (1)
 • Берегове (1)
 • Іліопіль (1)
 • Чайка (1)
 • Південноморське (1)
 • Терзиул (1)
 • Любомирськ (1)
 • Володимир (1)
 • Мирослав (1)
 • Благодатне (1)
 • Олімпійськ (1)
 • Любомир (1)

Намет для збору пропозицій в центрі міста

Як повідомили Yuzhny.info в міськраді, починаючи з цих вихідних в місті біля Палацу культури «Дружба» ввечері буде працювати намет, де чергуватиме працівник міськради, який за потреби проводитиме роз’яснювальну роботу з містянами щодо перейменування. У южненців буде можливість підходити до намету та вносити свої пропозиції стосовно нової назви міста. Однак, зробити це можна буде тільки за наявності документу, який підтверджує, що людина дійсно проживає в Южному (паспорт). Для збору пропозицій в міськраді розробили спеціальну анкету, яку можна буде заповнити в наметі.

Анкета для южненців

Для южненців управлінці розробили анкету, яку вони матимуть змогу заповнити. В ній треба буде вказати своє ім’я та прізвище; номер телефону; обрати вікову категорію; варіант назви, яку хочете запропонувати для міста; обґрунтування, чому саме таку назву ви пропонуєте. В міськраді наголосили, що в анкеті писати назву Южне чи Южний – не можна буде, це не враховуватимуть в подальшому. Анкета буде в декількох варіантах: роздрукованому, яку можна буде заповнити в наметі; надрукованому в міській газеті «Новини Южного», яку можна буде вирізати, заповнити і передати спеціалісту, який чергуватиме в наметі чи безпосередньо в міськраду; в електронній Google формі (її планують розмістити в наступний понеділок в соцмережах). Yuzhny.info показали, як вона виглядатиме.

Сітілайти, тематична сторінка у Facebook

В планах робочої групи проводити роз’яснювальну роботу не лише в наметі, а й через соцмережі, а також задіявши сітілайти, що встановлені по місту. Яка саме інформація буде розміщена на них – в міськраді не озвучили, це питання ще обговорюється. Щодо сторінки в Facebook, її 17 липня вже створили. Як озвучила під час засідання членкиня робочої групи і директорка міської студії телебачення «МИГ» Ольга Годовенко, це новий інформаційний ресурс – «єНазва Южному», де журналісти Южненського ТБ будуть публікувати свої матеріали на тему перейменування і фото міста. Також вони планують створити окрему сторінку в YouTube, де для містян розміщуватимуть телевізійні сюжети на цю тему.

Довідка щодо деяких запропонованих назв міста

Під час засідання заступниця начальниці управління економіки-начальниця відділу зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій і туризму Южненської міськради Альона Камалова-Кутинець підготувала презентацію з аналізом деяких запропонованих серед містян в соцмережах назв міста: Нова Сичавка, Південне, Анненталь, Тилігул, Аджалик, Ольвія. Вона розповіла про походження цих назв, унікальність, озвучила варіанти їхньої вимови, зокрема й міжнародний (як звучатиме англійською мовою).

Наступне засідання заплановано на 2 серпня (середа). Зазначимо, що збір від трудових колективів підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян, профспілкових комітетів та жителів міста щодо перейменування Южного продовжується і триватиме до 7 вересня цього року. Пропозиції можна надіслати офіційним листом за адресою: 65481, Одеська область, Одеський район, місто Южне, проспект Григорівського десанту, 18 або на електронну пошту viddil_dilovodstva_ymr@ukr.net. Після збору пропозицій їх будуть відпрацьовувати члени робочої групи для подальшого проведення консультацій з громадськістю (з 8 вересня до 7 жовтня поточного року).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

50 thoughts on “В міськраду надійшло більше 30 пропозицій щодо перейменування Южного (перелік)

  1. ЧАРІВНЕ,ПЕРЛИНА.Всі інші назви просто від ненависті!Зробить хтось звернення .

  2. Муравский Н.С-первый учитель и Заслуженный учитель Украины :

   Уважаемые жители г.Южный, журналисты, общественность, члены комиссии по переименованию. Прошу поддержать моё предложение по переименованию г.Южный в г.ОЛiМПiЙСЬК.
   Наш город-один из спортивнейших городов Украины и не только. Развитие спорта и города началось с основания нашего города при поддержке ОПЗ, ПОРТА и трудовых коллективов. Славу ему приносят тренеры и спортсмены парусного спорта, гребли, баскетбола, волейбола, гандбола, вольной борьбы, гимнастики и т.д. Среди спортсменов есть чемпионы Европы, Мира и Олимпийских игр. Это они прославляют наш замечательный город своими достижениями, являются примером для подражания молодежи, закаляют характер, волю к победе. Новое название дост городу новый стимул в развитии не только спорта, но и станет примером чести, доблести, справедливости всей громады. А символом города ОЛIМПIЙСЬК пусть всегда будет спорткомплекс “ОЛiМП”.

   1. Муравский Н.С.-первый учитель города, Заслуженный учитель Украины. :

    О, спорт,-ты посол мира! Олимпизм вечен, как и его благородные дела.

    1. С вашим спортом дети крест ставят на образовании и своем будущем в погоне за химерными призрачными целями. Поэтому никаких олимпийсков.

     1. Отож,комусь треба ганяти мільйони на чужому здоров’ї.

 1. Турецкое, греческое,немецкое,латинское и т.д …Украинское происхождение надо. Напишите хоть одно иностранное слово ,которое гласит ,что оно идёт от стародавнего украинского происхождения. Нет таких. Тысячи лет говорят))
  Кажуть ,а Ти же живеш? То и розмовляй украïнскою. Держава сама допомогла развьязати мову. Вчиш мову i розумieшь то від нiмецької греческої будь якої А українська де?

 2. Обожнюю коли у ватанів сраки горять ! МІСТО БУДЕ ПЕРЕЙМЕНОВАНО – І ЦЕ ФАКТ !!!

  Захлебніться слиною, кацапця срана !!!

 3. На цей час місто заслуговує назву ТЕМРЯВА. Але бажано бути ЧАРІВНЕ або ПЕРЛИНА.Лагідно і ніякої політики.

  1. Оля, це тебе опаришем назвали? Мабуть заслуговуєш, черівниця ти наша пердлиніста

   1. Це вона від різних імен сама собі відповідає і таким чином імітує «підтримку» з боку інших людей.
    Клініка…

  1. Морква на городi,
   У саду бджола.
   Жаба на болотi
   Крила розвела.
   Хоче полетiти,
   Тихо каже “Ква!”
   Але в небо взмити
   Не дає Москва.

   Знають, знають хитрi
   Клятi москалi
   Те, що у повiтрi
   Жаби – королi.

   Що розкинув крила,
   Мов зелений птах
   Цiлий день парила б
   Жаба в небесах.

   Що могла б дiстати
   Навiть до зiрок,
   Що створив лiтати
   Жаб зелених бог.

   Але щось тримає,
   Тягне до трави.
   Жаба точно знає –
   То рука Москви.

   В ней залiзнi пальцi,
   Як кiльцем взяли.
   I трима за яйця
   Жабу москалi…

   Кажуть, що не треба.
   Кажуть: “Ти лайно”.
   Але смотрить в небо
   Жаба все одно.

   I хоча минають
   Цi тяжки часи,
   Досi заважають
   Жабi руськi пси.

   Годi, кляте стерво,
   Золота Москва
   Жаба ще не вмерла,
   Жаба ще жива.

   Жаба ще порине
   В синю далечiнь,
   Бо немає нинi
   Краще жаб створiнь

   1. Мудрий заклик.Але звичка раба залишається навіть тоді коли нема ката.Тому вони й вовтузяться в пошуках смерті.

  2. Мудрий заклик.Але звичка раба залишається навіть тоді коли нема ката.Тому вони й вовтузяться в пошуках смерті.

 4. Ви що творите щурі,нє має що вам робити чи що місто переіміновувати ви тільки думаєте як побільше заробити коштів на цьому я зроблю все можливе щоб відсторонили всіх хто поряд сидить з Новацьким і його заступниками.дивіться до вас черга дойде ви всі з посад підете.

  1. Це державна програма – деокупація!Місцева влада за окупацію хіба не видно по місту!

 5. Да там все малахольные. Отменяют якобы “колониальное название Южный и предлагают названия греческой колонии!!! Ольвия или немецкой колонии!!! Анненталь, ну и тюркские названия бонусом. Цирк с конями на воде.

  1. Вы ищите у них логику? У них всё логично, что позволяет оставаться у бюджетного корыта. В этом их логика, и для Вас она недоступна, пока Вы не окажетесь в их серпентарии.

 6. Росіяни по національності !!!! Ви і ваше вороже плем*я Вам слова ніхто не давав Ви і ваш лідер путлєр заслуговуєте тільки на тюрягу на довічне ув*язнення ….Місто буде з українською назвою Назвемо його Шевченкове на честь нашого великого генія українця Т.Г.Шевченка

  1. Гарна назва,патріотична.Як назвеш так і попливе.Головне зайве скинути в Чорне море,а заблукавших на рашу.

 7. откройте новости. там вроде министра культуры(переменеименивайщика)) обвиняют в какой то шняге. может все останется прежде.

 8. “украинское племя тылигулы” вы понимаете, что в комиссии сидят мягко говоря душевно-больные люди? Кто их назначил-выбрал, они компетентны?

 9. Заберіть цю дурню с сайту і залиште Південне. Дивлюсь на ці назви і розумію, що більшисть членів комісії потребують лікування в психіатричної лікарні. Особисто Чарівне, Перлина, вибачте Перлина з нужником за 3000000 зовсім вже кукуха поїхала. А краще зайнятись перейменуванням після перемоги. Один придурок з Київа запропонував цю дурню, а влада дружно підтримала.

  1. так а при чому тут члени комісії до цих назв? Ці назви надали южненці, а комісія зобов’язана їх всіх перелічити для громадськості.

 10. Разжигание межнациональной розни, оскорбления, и все это под каждой новостью в комментариях. Богом прошу, закройте комментарии или начинайте их удалять, иначе от нас будет коллективный иск.

 11. Предлагаю оставить название нашего города на английском языке! Yuzhne!!! И хотел сказать нашему меру и всей этой шайке какие же вы ебнут…е!!! Засиделась вы там!!!

  1. Ваш Олимп это недоразумение на которое уходят огромные бюджетные деньги, особенно сейчас во время войны. Никаких олимпийсков. И вообще, это что, женщина будет олимпийка? Бред!

 12. Муравский Н.С.-первый учитель. Заслуженный учитель Украины :

  Уважаемые, южненцы!
  Жизнь-это движение. Она даёт нам шанс стать олимпийцами в спорте, во всех сферах трудовой, культурной, образовательной деятельности… Так, давайте будем быстрее всех, выше всех и сильнее всех. Любите и цените жизнь, друг друга, преумножайте добро, какие бы сюрпризы не преподносила нам судьба. Слава Украине!

 13. Будь ласка, назвіть джерело, яке піднесло “легенду” назви Сичавки. Чи не воно вставило в герб села сича?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.