На ОПЗ привітали з професійним святом працівників комплексу харчування і торгівлі

Городская хроника

Щорічно в останню неділю липня працівники торгівлі України відзначають своє професійне свято. День працівників торгівлі встановлено Указом Президента № 427/95 від 5 червня 1995 року. Свято відзначається в Україні, починаючи з 1996 року. У цей день привітання приймають усі, чиї спеціальності безпосередньо пов’язані зі сферою торгівлі і ресторанного господарства.

Важливе місце в структурі АТ «ОПЗ» займає комплекс громадського харчування і торгівлі. Колектив під керівництвом Інни Конденко забезпечує заводчан свіжою та смачною їжею, духмяними кондитерськими виробами та у складних умовах сьогодення якісно надає послуги з реалізації товарів заводчанам.

Напередодні святкування Дня працівників торгівлі на ОПЗ традиційно відбувся урочистий захід. Про це повідомили у пресслужбі заводу. Колектив КГХіТ від Правління АТ «ОПЗ» та профспілки підприємства привітали зі святом т.в.о Голови Правління – директора Євген Нікітін та голова профспілки заводу Володимир Дрібноход.  У своїх промовах керівники подякували кожному працівнику цеху за сумлінне виконання своїх обов’язків, за відповідальне ставлення до роботи у важких умовах воєнного часу та зазначили важливість їх праці для усього колективу заводу.

В урочистій обстановці відбулося нагородження працівників КГХіТ. За сумлінне виконання своїх службових обов’язків та з нагоди професійного свята, Дня працівників торгівлі, почесними грамотами були нагороджені:

  • Віктор Радік, експедитор
  • Тетяна Чумак, завідувач виробництва їдальні
  • Олена Свиноріз, завідувач виробництва їдальні
  • Ганна Козикіна, калькулятор
  • Наталія Колєснікова, комірник – фактуровщик

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.