Ворог атакував Одещину ракетами «Іскандер»: в ОК «Південь» розкрили подробиці

Информ-панорама

Одещину 31 липня ворог атакував двома ракетами типу “Іскандер”, які були випущені з тимчасово окупованого Криму. Від розриву ракет в повітрі по території Одеського району розлетілися так звані теплові ловушки. Вони схожі на снаряд, що не розірвався, або мають форму дротика з помаранчевим хвостом. Це досить небезпечна річ, оскільки має високу температуру горіння, може спричинити масштабні опіки. Кілька таких ловушок спричинили загоряння сухої трави. Рятувальні служби оперативно реагують, ліквідуючи пожежі. У випадку виявлення підозрілих предметів, не намагайтеся їх підібрати, наблизитись до них. Убезпечте оточуючих, проінформуйте компетентні служби і відійдіть на безпечну відстань. Наразі інформації про постраждалих нема. Про це повідомили в Оперативному командуванні «Південь».

В Одеській районній військовій адміністрації раніше повідомили, що по території однієї з громад Одеського району 31 липня був нанесений ракетний удар, влучено в кар’єр.

Фото; Об’єднаний координаційний прес-центр сил оборони півдня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.