На «ЮТКЕ» розповіли, коли планується завершити опалювальний сезон в Южному

Городская хроника

Не дивлячись на заяву голови НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова про те, що опалювальний сезон в Україні цього року завершиться наприкінці березня через плюсову температуру повітря, на комунальному підприємстві теплових мереж «Южтеплокомуненерго» Yuzhny.info 19 березня повідомили, що подача тепла може бути подовжена і в квітні, якщо буде холодно. Виконувач обов’язків директора КП «ЮТКЕ» Олександр Мончинський розповів, що на підприємстві через відносно теплу зиму вдалося зекономити і, відповідно, є запаси газу, аби опалювальний сезон тривав довше, ніж зазвичай. Рішення про припинення подачі тепла залежатиме від погодних умов.

Стандартна дата закінчення опалювального сезону в Україні – 15 квітня. Однак рішення про припинення подачі тепла до будинків приймає місцева влада залежно від середньої температури повітря – 8 градусів протягом трьох днів з урахуванням прогнозу. В Южному минулого року опалюваний сезон завершився 31 березня, в 2022 році – 30 березня, в 2021 – 12 квітня. Як тільки закінчується опалювальний період в місті, на котельні одразу починається підготовка до наступного (перевірка стану мереж, виявлення витоків задля проведення ремонту на проблемних ділянках, тощо).

На підприємстві теплових мереж нам повідомили, що заборгованість населення за опалення перед КП «ЮТКЕ» станом на 18 березня складає 30 млн 521 тисяча гривень. Через складну ситуацію в країні та призупинення роботи головних підприємств міста, не всі южненці мають змогу сплачувати за комунальні послуги. На «Южтеплокомуненерго» з розумінням ставляться до ситуації, але звертаються до споживачів з проханням, за можливості, вносити платежі, адже від цього залежить подальше функціонування комунального підприємства.  

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “На «ЮТКЕ» розповіли, коли планується завершити опалювальний сезон в Южному

  1. В первый раз признались и сказали правду, что сэкономили газ, а значит и тепло за счёт ТЕПЛОЙ ЗИМЫ. За счёт ПРИРОДЫ.
    ЮРЧЕНКО и ДР. рассказывали как хорошо сэкономить с помощью энергоберегающих средств. Сколько наэкономил он в миллионах на этом. Ответа никогда не будет. Пропаганду долго нельзя говорить, в нее просто начинают не верить. Поэтому и сказали , что благодаря ТЕПЛОЙ ЗИМЕ.
    ЮРЧЕНКЕ надо “на тягаться” опыта и знаний до того , чем выбирается и проявлять себя.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.