Орган самоорганізації населення МІЗу прозвітує про свою діяльність перед Южненською міськрадою

Городская хроника

В нашій громаді діє цільова Програма підтримки органу самоорганізації населення (ОСН) в місті Южному (МІЗ), розроблена до 2025 року. На реалізацію заходів цієї програми з місцевого бюджету в минулому році було передбачено фінансування у сумі 196 тисяч гривень, тому ОСН «Вікторія» щороку звітує про свою діяльність. На сайті міськради оприлюднено звіт, який буде винесений на розгляд виконкому (засідання відбудеться в четвер, 21 березня). В документі повідомляється, що протягом 2023 року органом самоорганізації населення «Комітет мікрорайону індивідуальної забудови міста Южного «Вікторія», яке очолює Олександр Чабанов, проведена низка заходів, а саме:

  • 297 прийомів громадян, два засідання комітету ОСН;
  • надано 71 довідку та дві характеристики жителям МІЗу;
  • співпраця з КП «Муніципальна варта» і КП «Екосервіс» в частині  покосу трави на території мікрорайону, вивезення опалого листя та гілок з території МІЗу;
  • співпраця з КП «Южтранс» в частині вивезення великогабаритного сміття;
  • співпраця з правоохоронними органами в частині підтримання правопорядку та надання характеристик жителям МІЗу;
  • інформування населення МІЗу про необхідність боротьби з амброзією;
  • проведено одну толоку;
  • триразова організація та видача гуманітарної допомоги жителям МІЗу, інші заходи.

В пояснювальній записці до проекту рішення зазначається, що «метою Програми підтримки ОСН «Вікторія» є забезпечення створення організаційно-правових, матеріально-технічних умов для сталого розвитку цього органу, подальшого розширення участі населення у вирішенні завдань його соціально-економічного і культурного розвитку та більш повного задоволення потреб та інтересів жителів шляхом об`єднання зусиль міської ради з органом ОСН». 

Джерело фото: “Южний округ” (архів).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.