Коли в Южненській ОТГ почне курсувати «соціальний автобус» – коментар управління економіки

Городская хроника

Наприкінці грудня 2023 року члени виконкому затвердили схеми та розклад руху «соціального» автобуса (проїзд буде безкоштовний), який курсуватиме за чотирма маршрутами на території Южненської ОТГ. 2 січня ми звернулись до управління економіки, аби дізнатись, коли саме в цьому році планується запустити цей автобус, оскільки в соцмережах містяни почали обговорювати це питання. Начальниця вказаного управління Наталя Гнєушева розповіла нам, що наразі спеціалісти міськради готують необхідні документи, аби оголосити конкурс на вибір перевізника, який буде здійснювати рейси. Тендер триватиме близько місяця, тому, в разі, якщо для участі в конкурсі будуть подані заявки, після чого визначений переможець, тоді автобус почне курсувати орієнтовно в лютому/березні цього року. Але, треба враховувати, що конкурс може і не відбутися, якщо не надійде жодної заявки на участь в ньому з боку транспортних компаній.

Наталя Гнєушева: «На сьогоднішній день проведена відповідна робота, кошти в міському бюджеті передбачені. Зараз, з початку нового року, ми готуємо документацію і тільки після цього зможемо починати процедуру торгів. Для цього нам попередньо треба було затвердити чотири розклади маршрутів автобуса (виконком зробив це 20 грудня 2023 року). Буде три рейси в день виключно в будні дні. Всі маршрути узгоджувались зі старостами населених пунктів нашої ОТГ та жителями мікрорайону індивідуальної забудови (МІЗ)».

«Соціальний» автобус обійдеться бюджету нашої громади в 5,4 млн гривень. Маршрут №1 «Южне (кільцевий через «МІЗ») налічує 29 зупинок, маршрут №2 «Южне – Сичавка» – 24, маршрут №3 «Южне – Кошари» – 32, маршрут «Южне – Нові Біляри» – 26.  

 • Маршрут №1 «Южне (кільцевий через МІЗ)» – три оборотні рейси на добу (довжина маршруту 19 км), автобус місткістю не менше 22 посадочних місць, загальна кількість до 40  місць;
 • Маршрут №2 «Южне – Сичавка» (кільцевий) – три оборотні рейси на добу (довжина маршруту 21 км), автобус місткістю не менше 50 посадочних місць;
 • Маршрут №3 «Южне – Кошари» (кільцевий) – три оборотні рейси на добу (довжина маршруту 26 км), автобус місткістю не менше 50 посадочних місць;
 • Маршрут №4 «Южне – Нові Біляри (кільцевий через Булдинку)» – три  оборотні рейси на добу (довжина маршруту 33,5 км) ), автобус місткістю не менше 22 посадочних місць, загальна кількість до 40  місць.

Загальна довжина чотирьох маршрутів складає 99,5 км. Реалізація Програми «Соціальний атвобус» зокрема дозволить створити на території Южненської ОТГ належні умови транспортного сполучення між населеними пунктами громади, забезпечити доступність послуг з перевезення пасажирів та безкоштовний проїзд населення громади.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “Коли в Южненській ОТГ почне курсувати «соціальний автобус» – коментар управління економіки

 1. Короче говоря, ездить они начнут неизвестно когда. Вас попросили сказать точно, дату.

  1. А как можно точно знать дату, если все зависит от конкурса на перевозчика? И вообще от того будет ли он, не уверен что кому-то интересно “знаходить” в Южный.

   1. Эти глупые подробности простых людей не интересуют. Согласитесь.Нам автобус нужен в еб..ни наши Богом забытые, а не тендера ихние.

 2. Кто то понимает как работает система? В чем прикол?
  Раньше говорили , что при старой советской системе трудно было что то сделать . Пока в центр (правительству) отошлеш запрос, пока месяц или больше ответ прийдёт и т.д Короче долго было все.

  Сегодня нет старой системы. Но…..Новая система не даёт быстро все сделать. Раз , деньги выделили. Всё сделали. Теперь, центр даёт закон, по которому тендера, конкурс , короче опять месяцы ждать надо.
  Вывод. Нихера не меняется при новой системе. Меняют схемы , а так все по -старому.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.