Через вандалізм в Южному може ускладнитися процес передачі дитячих майданчиків «Екосервісу» для обслуговування

Информ-панорама

Наприкінці грудня в Южному завершились будівельні роботи на дитячому майданчику у дворі будинків по проспекту Григорівського десанту, 12 і 14, які було розпочато в грудні 2021 року. Після того, як ігровий комплекс тут змонтували, об’єкт вже експлуатувався дітьми, хоча будівництво та благоустрій не було закінчено, останнім етапом робіт мало стати улаштування гумового покриття. Левова частка робіт була виконана до повномасштабної війни, але покриття підрядник зробити не встиг. Через воєнний стан будівництво цього об’єкту, як і низки інших в місті, зокрема дитячого майданчику в парку Приморському, було призупинено, оскільки фінансувати з місцевого бюджету цей вид робіт на той час забороняв уряд.

Навесні 2023-го стало можливим фінансувати цей вид робіт завдяки змінами, які були внесені у відповідну Постанову Кабміну. Тому управління капітального будівництва провело коригування кошторисів, оголосило нові тендери на вибір підрядників та відновило ремонти на декількох об’єктах. В кінці 2023 року вдалося завершити будівельні роботи на обох дитячих майданчиках: по проспекту Григорівського десанту, 12 і в парку Приморському.

Наступним етапом має стати передача цих об’єктів на баланс КП «Екосервіс» задля їх подальшого обслуговування. Проте цей процес може ускладнитись через акти вандалізму. Комунальне підприємство може відмовитись приймати майданчики з пошкодженнями та зіпсованими деталями комплексу, які зокрема розмальовані чорним маркером та вже мають неестетичний зовнішній вигляд. Як пояснив нам заступник начальника УКБ Олександр Павленко, підрядник має гарантійні зобов’язання і, в разі поломки, він повинен провести ремонт, але деякі конструкції на цьому майданчику, як і в парку Приморському, вийшли з ладу не через погану якість обладнання чи дефекти, а через вандалізм, а в цьому випадку підрядник має право відмовитись усувати його наслідки. За словами Олександра Павленка, при обстеженні майданчиків спеціалісти виявили, що декілька гойдалок зламали цілеспрямовано.

В УКБ зазначили, що будуть звертатися в поліцію задля того, аби правоохоронці документально зафіксували акти вандалізму. На основі цих документів управління зможе звертатися в міськраду з проханням передбачити фінансування з місцевого бюджету для ремонту ігрових комплексів. Проте виділяти на це кошти чи ні – вирішуватимуть депутати, вони можуть відмовити в цьому. В будь-якому разі ці майданчики треба обслуговувати і проводити в подальшому ремонт обладнання. На наступне засідання сесії спеціалісти управління капітального будівництво готуватимуть документи щодо передачі дитячих майданчиків в обслуговування КП «Екосервіс».

Нагадаємо, що за час експлуатації цих ігрових локацій підрядник в межах своїх гарантійних зобов’язань за власний кошт вже неодноразово замінював зламані конструкції на нові, але окрім поточних поломок, є наслідки вандалізму.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “Через вандалізм в Южному може ускладнитися процес передачі дитячих майданчиків «Екосервісу» для обслуговування

 1. Ничeго страшного. Надо отремонтировать та и всë. Вспомните как город вандалил пекарню. А в конце взял и продал ее . Деньги проел и все. Вот такие специ диванные управляют. Отремонтировать и пускай дети играют.

  1. То мабуть Ваші недалекі дітки таке теж роблять? Просто відремонтувати, просто… Чисто не там де прибирають..!

 2. Детям вообще не надо ничего покупать и делать. Они всю человеческую историю всё ломают. Они же дети. Зачем все делают для них? Они ж вандалы. Да и в квартирах дети ломают игрушки , шкафы , ручки. Вот вандалы!
  Чисто там где не сорят…. Не убирайте будет чисто!
  Каблуки не стираются у тех , кто не носит. Не носите туфли!
  Асфальт не ломается , там где по нему не ездят. Не ездите по дорогам!
  Вещи не изнашиваются у тех , кто их не носит. Не одевайтесь и все будет новое!
  Плита на кухне чистая , у того , кто на ней ничего не готовит. Не готовьте!
  Двери в подъезде не ломаются, если их не открывать. Не открывайте двери!
  Стиральная машина не сломается , если её не запускать. Не включайте стиралку!

  1. Одно дело кататься на качелях и со временем они конечно же выходят из строя и их нужно ремонтировать, а совсем другое дело, когда дети стоят и разрисовывают маркером эти качели, спрашивается ЗАЧЕМ??? Когда ногами по несколько человек стают на качелю под названием гнездо или когда взрослые вместо скамейки, что рядом, садятся на эти детские качели, которые рассчитаны для детей, ЗАЧЕМ???

   1. Взрослыми должны мусориллы заниматься, а с детьми нужно дома разговаривать.

 3. Админ!!! Нахера переворачиваешь слова!!!! Какого х@я искажаешь смысл сказанного!!!

 4. Малолетние преступники, найти, наказать, чипировать, на каждого электронный браслет. Родителям штраф на ремонт площадки.
  Прилюдно все имена чтобы другим уроком было.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.