Южненський «Олімп» анонсував на цьому тижні відкриття релаксаційного центру (графік, вартість)

Городская хроника

Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» поступово відновлює роботу у всіх напрямках. Вже запрацювала тренажерна та ігрова зали, минулого тижня відкрився тенісний корт (200 гривень за 1 годину) і на цьому тижні, 11 квітня (вівторок), відновить роботу релаксаційний центр (басейн, сауна). Для його відвідування необхідно попередньо записуватися за номером телефону: 048-758-66-36. Вартість сеансу (2,5 год.) складає 400 гривень з однієї особи, незалежно чи це дорослий чи дитина. Сеанси проходять щоденно, крім неділі, триччі на день: о 13:00, 16:00 та 19:00. Про це нам повідомили на сторінці “Олімпу” в Facebook. Під час повітряної тривоги сеанс призупиняється, а відвідувачам буде запропоновано пройти в укриття, яке знаходиться в приміщенні спорткомплексу.

Нагадаємо, члени виконкому на засіданні 21 березня цього року затвердили вартість платних послуг комунального некомерційного підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», який після тривалої паузи відновив роботу 24 березня.

Раніше ми також повідомляли, що 28 березня в спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп» відбулась зустріч колективу комунального підприємства з Южненським міським головою. Володимир Новацький подякував за плідну багаторічну працю вже ексдиректору спорткомплексу Володимиру Татарову, який звільнився за станом здоров’я, та вручив йому відзнаку «За заслуги перед Южненською громадою». Після чього Новацький познайомив працівників «Олімпу» з новим виконувачем обов’язків директора – Олександром Ануфрієвим, який є депутатом Южненської міськради і до цього очолював комунальне підприємство «Южненське узбережжя», також має досвід роботи тренером з вільної боротьби.

Фото: сторінка СОК “Олімп” у Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.