Южненський міський голова в День журналіста вручив подяки чотирьом ЗМІ

Городская хроника

В Южненській міськраді у вівторок, 6 червня, міський голова привітав працівників засобів масової інформації нашої громади з професійним святом. Серед присутніх були представники таких ЗМІ: студії телебачення «МИГ», газети «Новини Южного», сайту Yuzhny.info, сайту «Южне.City», інтернет-видання «Фокус. Медіа Южненської громади».

В цей день подяки Володимир Новацький вручив колективу Южненської міської студії телебачення «МИГ» в особі директорки Ольги Годовенко, редакції міської газети «Новини Южного» в особі директорки Наталії Полякової, інтернет-виданню Yuzhny.info в особі журналістки Юлі Гринишиної та інтернет-виданню «Южне.City» в особі головної редакторки Тетяни Шевченко. Володимир Новацький в привітальному слові подякував южненським журналістам за щоденну нелегку працю та конструктивне співробітництво.

«6 червня українські журналісти відзначають професійне свято. І у цей день, як ніколи раніше, хочеться подякувати нашим журналістам Южненської громади, а також українським та іноземним журналістам, які продовжують працювати в умовах війни, доносити правду про російську агресію та відкривати світу очі. Це свято – загальнонародне, адже сучасне суспільство не може існувати без інформації. Хтось доносить новини з передової, хтось спілкується з людьми з окупованих територій, хтось повідомляє повістку дня зі студії, хтось пояснює та дає поради на сайтах та через соціальні медіа. Робота журналіста може бути різною, але усіх них об’єднує одна мета – боротьба на інформаційному фронті, що суттєво наближає Україну до перемоги, та підтримка бойового духу українців. Інформація завжди була зброєю масового ураження. Нею активно протягом багатьох років користувався ворог, отож потрібно йому протистояти.

Завдяки роботі журналістів, самовідданій та професійній, весь світ знає про те, що окупант творить на нашій землі. Спасибі вам за щоденну, нелегку працю, конструктивне співробітництво та творчий пошук. Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, невичерпної енергії для втілення творчих задумів, сміливих проєктів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай якомога швидше запанує мир на нашій землі! Дякуємо за Вашу працю! Разом переможемо!» – озвучив Володимир Новацький.

  • Нагадаємо, студія телебачення «МИГ» була заснована Южненською міськрадою в 1996 році з метою забезпечення всебічного висвітлення суспільно-політичного життя громади, області та країни. Всього на каналі на постійній основі виходить близько 30 ексклюзивних проєктів, один з них має назву «Хроніки воєнного стану» і був створений на початку повномасштабної війни у березні 2022 року.
  • Газета «Новини Южного» виходить з 21 січня 1994 року. Надає інформаційні послуги та забезпечує підготовку матеріалів про події, що відбуваються в місті за участі представників органів місцевого самоврядування; висвітлення офіційної інформації (рішень міськради та виконкому); висвітлення пленарних засідань; публікацію звітів депутатів про їхню діяльність; публікацію матеріалів про проведення державних та професійних свят, інших заходів.
  • Інтернет-видання Yuzhny.info почало свою роботу в лютому 2018 року. Подяку Южненської міськради отримало вперше за п’ять років своєї діяльності. Спочатку сайт висвітлював новини міста Южного, згодом, після децентралізації, всієї Южненської громади. Окрім новин ОТГ, на нашому сайті надана довідкова інформація (номери телефонів таксі, служб та установ міста, перелік закладів громадського харчування, аптек, салонів краси, ветеринарних клінік та магазинів). Наше видання намагається охопити якомога більшу кількість читачів, тому матеріали публікуються не лише на сайті, а й на сторінках видання в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram. Цього року кількість підписників сайту в соцмережі Instagram перевалила за 9 тисяч. На сайті щомісяця проводяться опитування на актуальні та обговорювані серед містян теми. Також є розділ відео, там розміщуються короткі відео з заходів, які проводяться в нашій громаді.
  • Інтернет-видання «Южне.City» почало свою роботу три роки тому. Про себе редакція заявляє як про незалежний та неупереджений ресурс з жорсткою редакційною політикою, який є незалежним від будь-яких політичних, релігійних або некомерційних структур.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.