Южне відвідали представники двох комітетів Верховної Ради України

Городская хроника

У вівторок, 6 червня, до Южненської громади завітали гості зі столиці – представники одразу двох комітетів Верховної Ради України. Міський голова Володимир Новацький мав нагоду ознайомити представників Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки, Федора Веніславського, Ігоря Копитіна та Ігоря Герасименка, щодо поточної ситуації в сфері безпеки, допомоги ЗСУ з боку нашої громади та майбутніх планів для зміцнення оборони нашого регіону. Про це повідомили на сторінці міськради у Facebook.

«Не менш важливі питання обговорювалися із представниками Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу – Павлом Мельником та Вадимом Галайчуком. Ця зустріч відбулася завдяки налагодженій співпраці та взаємодії з відповідними комітетами з боку заступника Южненського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника управління правового забезпечення та взаємодії з держорганами Леоніда Нейкова», – повідомили в міськраді.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.