Державне підприємство «Морський торговельний порт «Южний» змінило назву

Городская хроника

На сторінці ДП «МТП «Южний» у Facebook 23 травня змінили аватарку, тепер офіційна назва підприємства вказана – морський торговельний порт Південний. Ми зв’язалися з прессекретаркою порту Тетяною Бахтіаровою. В коментарі Yuzhny.info вона повідомила, що з сьогоднішнього дня вступив в силу відповідний наказ про перейменування держстивідора. Вона зазначила, що з такою ініціативою виступило керівництво підприємства і отримало погодження з боку Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. За її словами, тепер на підприємстві буде відбуватися не лише процедура перереєстрації, а й заміна вивісок та стендів, що розміщені в порту і на яких вказана перша назва порту – «Южний».

Нагадаємо, що в квітні 2019 року відбулось перейменування акваторії порту, де здійснюють свою діяльність більше десяти операторів, а функції адміністрації цього морського порту Південний виконує Южненська філія АМПУ – Адміністрація морського порту Південний. Тетяна Бахтіарова має надію, що в подальшому плутати ці два підприємства не будуть, хоча вони відтепер мають майже однакову назву.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Державне підприємство «Морський торговельний порт «Южний» змінило назву

  1. Осталось робу перештамповать и в трудовых название поменять.
    Ну и сменить на рассово правильный домен 😉
    Кстати этого ресурса тоже касается.

  2. Не “южненська” філія, а Південна філія АМПУ! І ця зміна відбулася вже давно.

  3. Адміністрація це від латинського слова administratio , a не українське слово. Италия .Рим. Латинськи племена. Переменуйте на українське слово.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.