депутати южненської міської ради

Южненські депутати направили письмове звернення до обласної прокуратури

Информ-панорама

Депутати Южненської міськради вирішили направити листа на ім’я першого заступника керівника Одеської обласної прокуратури Олексія Химченка. Міські обранці на сесії 18 травня одноголосно підтримали даний проєкт рішення. Звернення буде направлено з метою з’ясувати стан кримінального провадження щодо реконструкції проспекту Миру. Нагадаємо, що міська влада ще два роки тому звернулась до правоохоронних органів з приводу розслідування ситуації навколо проспекту Миру та його стану.

Текст звернення депутатів (орфографія та пунктуація авторів збережені):

«Ми, депутати Южненської міської ради, звертаємось до Вас з приводу статусу кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 22.04.2021 року. Вищезазначене кримінальне провадження стосується розслідування обставин справи – Реконструкції проспекту Миру міста Южного Одеської області.

Сьогодні проспект Миру перебуває в занедбаному та аварійному стані, до нас, як до депутатів, надходять чисельні скарги мешканців Южненської міської територіальної громади на низьку якість виконаних робіт та неможливість повноцінної експлуатації об’єкту, побудованого за кошти платників податків Южненської міської територіальної громади.

Враховуючи вищевикладене, просимо Вас надати інформацію, щодо стану розслідування кримінального провадження від 22.04.2021 року, а також, просимо Вас сприяти якнайшвидшому розслідуванню даного кримінального провадження».

проспект миру в южному

Нагадаємо, на минулому засіданні сесії 4 травня питання проспекту Миру вже порушувалось. Суть його полягала в тому, аби частково передати проспект на баланс комунального підприємства «Екосервіс» задля того, аби комунальники могли займатися його прибиранням, проводити роботи з благоустрою і щоб була змога виділяти на це бюджетні кошти. Як повідомив начальник управління капітального будівництва Геннадій Мартинов, проспект експлуатується майже три роки, є такі види робіт, які треба проводити кожного року (або ж раз в півроку), інакше надалі стан цього об’єкту буде тільки погіршуватися. Він озвучив, що проспект за ці роки став занедбаним і потребує повноцінного обслуговування.

Тоді більшість депутатів утрималася під час голосування, тим самим рішення по цьому проєкту прийнято не було. Це означає, що виділяти кошти на прибирання «Екосервісом» проспекту не будуть. Проєкт підтримала меншість депутатів, «за» проголосували Ігор Чугунніков, Сергій Назаренко та Ілля Юрченко.

В той день під час засідання Южненський міський голова озвучив, що особисто звернувся до прокуратури стосовно питання щодо проспекту Миру (якості проведення робіт з його реконструкції). Володимир Новацький зазначив, що буде клопотати, аби пришвидшити розгляд цього питання правоохоронними органами.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Южненські депутати направили письмове звернення до обласної прокуратури

  1. Чому мова вбивць ,яка не має ніякого статусу в Україні, знаходиться на одному рівні з державною мовою?!Влада очікує вбивць?

  2. менше відкатів до кишені виконкому та проспект був би ідеальний (самі вкрали бабці самі подають до прокуратури)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.