В Южному питання щодо прибирання проспекту викликало обговорення серед депутатів

Информ-панорама

На сесії Южненської міськради, яка відбулась 4 травня, питання навколо проспекту Миру викликало обговорення серед представників депутатського корпусу. Суть питання полягала в тому, аби частково передати проспект на баланс комунального підприємства «Екосервіс» задля того, аби комунальники могли займатися його прибиранням, проводити роботи з благоустрою і щоб була змога виділяти на це бюджетні кошти. Як повідомив начальник управління капітального будівництва Геннадій Мартинов, проспект експлуатується майже три роки, є такі види робіт, які треба проводити кожного року (або ж раз в півроку), інакше надалі стан цього об’єкту буде тільки погіршуватися. Він озвучив, що проспект за ці роки став занедбаним і потребує повноцінного обслуговування.

«Ми пропонували передати «Екосервісу» тверде покриття (плитка), лотки зливової каналізації, декілька опор зовнішнього освітлення та 20 світильників, лавки та бетонні конструкції. Чому ми це пропонували? Бо вже майже три роки проспект експлуатується, його треба утримувати! Деякі види робіт, зокрема фарбування лавок, необхідно проводити раз в рік, цей вид робіт не підпадає під гарантійне зобов’язання підрядника. Через те, що низка робіт там не проводиться, стан проспекту погіршується. Ми не передаємо проблемі ділянки цього проспекту, ні, там треба розбиратися і проводити поліпшення робіт, але прибирання проспекту є нагальним питанням і тому я просив депутатів підтримати це рішення», – озвучив Геннадій Мартинов.  

геннадій мартинов

Голова профільної комісії з питань управління комунальною власністю, ЖКГ, будівництва та транспорту депутат Віталій Розмеріца («Батьківщина) на сесії доповів:

«Цей проект рішення стосувався передачі частини робіт по проспекту Миру. Профільна депутатська комісія декілька разів збиралася з цього питання, останній раз – за 20 хвилин до сесії і більшістю голосів не підтримала цей проект рішення. Під час перевірок було виявлено багато порушень та зловживань стосовно цього проспекту, всі матеріали майже рік як вилучені слідчими органами. Цим проектом рішення передбачалося виділення бюджетних коштів «Екосервісу» на прибирання, але в такому випадку ми тоді забуваємо про тих, хто ж відповість за такий стан цього об’єкту».

віталій розмеріца

Депутат Сергій Назаренко («Довіряй ділам») озвучив, що враховуючи всі проблемні питання проспекту і його незадовільний стан, все-таки вважає, що цей проект рішення треба було підтримати, адже прибирання проспекту необхідно проводити. Зокрема, привести в порядок місця, які наразі є травмонебезпечними. Нагадаємо, що з таким проханням южненці звертались до місцевої влади через соцмережі вже неодноразово.

«Так, питань по проспекту більше, ніж відповідей, але я погоджуюсь з керівником УКБ в тому, що хтось все-таки ж повинен прибирати цю територію. Так, цей проспект позорисько для нашого міста, все напівзруйноване, але ж там треба провести відповідні роботи, зробити так, щоб не було травмонебезпечних місць», – зазначив Сергій Назаренко.

сергій назаренко

Южненський міський голова озвучив, що особисто звернувся до прокуратури стосовно питання щодо проспекту Миру (якості проведення роботи з його реконструкції). Володимир Новацький зазначив, що буде клопотати, аби пришвидшити розгляд цього питання правоохоронними органами:

«Ситуація така, що здати проспект в експлуатацію офіційно ми не можемо, бо йде слідство, але ж треба проводити низку заходів задля прибирання та утримання цього об’єкту».

Більшість депутатів утрималася під час голосування, тим самим рішення по цьому проекту прийнято не було. Це означає, що виділяти кошти на прибирання «Екосервісом» проспекту не будуть. Проект підтримала меншість депутатів, «за» проголосували Ігор Чугунніков, Сергій Назаренко та Ілля Юрченко.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному питання щодо прибирання проспекту викликало обговорення серед депутатів

  1. Всем депутатам дормоедам по метёлке в руки, и айда проспект убирать! А лучше по лопата и дорогу ремонтировать в Кошарах, как обещали отремонтировать

  2. Лучше ответили бы на самый главный вопрос-“А где деньги, которые выделялись на реконструкцию”, я так поняла что ни проекта ни смет не было выделяли от фанаря.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.