Порт «Южний» привітав ветерана Другої світової війни з річницею перемоги над нацизмом (фото)

Городская хроника

Ветеран Другої світової війни 97-річний Михайло Федорович Ємельянов приймав вітання від керівництва та профспілкового комітету ДП «МТП «Южний» з нагоди святкування 78 річниці перемоги над нацизмом. Про це повідомили в пресслужбі порту. Для Михайла Федоровича цей день є особливо зворушливим. Досі живі у пам’яті жахливі дні та ночі страшної війни 1939-1945. Пройшовши через бої та страждання, він зустрічав з радістю та сумом перемогу в травні 1945 року.

«Сьогодні у Михайла Федоровича дуже насичений день. Зі всієї України приїжджають люди подякувати за подвиги у Другій світовій війні та побажати якнайшвидше відчути щасливий подих нової перемоги. Ми свято бережемо подвиг усіх захисників Другої світової війни. Дякуємо за перемогу! Від усього серця бажаємо миру, радості, добра і щастя! Вічна шана героям та ветеранам війни!», – зазначили в порту «Южний».

Фото: пресслужба порту “Южний”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Порт «Южний» привітав ветерана Другої світової війни з річницею перемоги над нацизмом (фото)

 1. А остальных ветеранов, руководству города и в том числе совету ветеранов, наверно плевать.

 2. Этот День Победы
  Порохом пропах
  Это праздник
  С сединою на висках
  Это радость
  Со слезами на глазах
  День Победы
  День Победы
  День Победы

 3. Такі подвиги схожі на злочини досі продовжують в Україні.Які інші ветерани,коли вже 78 років як закінчилась друга світова!Ветеранам має бути до 100 років.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.