Южненські веслувальники стали призерами чемпіонату України

Южный спортивный

В Умані з 2 по 6 серпня проходив відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2007-2008 та 2009-2010 років народження. У змаганнях взяли участь більше 600 спортсменів з 22 областей України. Одещину представляли 32 спортсмени, 11 з яких – южненці. В спортивних перегонах юні веслуваники Одеської області завоювали 27 медалей різного ґатунку. Гідно представили наш регіон 9 вихованців ФСК «Хімік» (ОПЗ) та 2 спортсмени Южненської ДЮСШ. На цих змаганнях веслувальники з Южного вибороли 7 срібних медалей. Про це повідомили в пресслужбі АТ «ОПЗ».

За підсумками змагань срібними призерами ЧУ серед юнаків 2007-2008 року народження стали:

  • байдарка – четвірка на 500 метрів у складі: Олександр Леонов, Марко Чоков, Дмитро Дмітрієв, Ілля Гриньок;
  • байдарка – двійка на 500 метрів: Олександр Леонов, Марко Чоков, тренери – Сергій Мальков та Ганна Плетень.

Ще одну срібну медаль серед юнаків 2009-2010 років народження на каное-одиночці виборов Єгор Сажнєв (тренерка Вікторія Капішинська).

«Керівництво заводу, тренери ФСК «Хімік» роблять все можливе, аби не припиняти розвиток молоді, яка, знаходячись у тренувальному процесі та у змаганнях, здобуває свій досвід Перемог», – зазначили в пресслужбі ОПЗ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.