Пліснява та зіпсовані стіни: в Южному виділять 6 млн на капремонт покрівлі комунального закладу

Информ-панорама

Южненські депутати погодили внесення змін та доповнень до Програми енергоефективності в житлово-комунальному господарстві та бюджетній сфері громади та зміни до бюджету на цей рік, які передбачають виділення коштів на розробку проектної документації (181 тисяча гривень) та проведення капітального ремонту з утепленням покрівлі спортивної зали Южненської дитячо-юнацької спортивної школи (6 млн 65 тисяч гривень). Як пояснили в управлінні ЖКГ, після дощу покрівля постійно протікає, внаслідок чого є підтоплення в спортзалі та роздягальнях, що негативно впливає на роботу закладу.

«На балансі Южненської ДЮСШ знаходиться частина нежитлової будівлі комунальної власності (спортивна зала 964,2 м2) за адресою: площа Перемоги, 1. Будівля функціонує з червня місяця 1988 року. Під час реорганізації Спортивно-оздоровчого центру в ДЮСШ влітку 2019 року був проведений ремонт спортивної зали і двох роздягалень, але під час дощів неодноразово були виявлені підтоплення стін та стелі в цих приміщеннях. Вода стікає зі стелі і стін в чотирьох місцях спортивної зали: в тренажерній, в роздягальнях та в холі. Псується внутрішній ремонт, електрообладнання (перегорають електричні світильники в спортивній залі і роздягальнях), коштовне аудіо (обладнання, пульти управління електронними табло), псується підлога, відлущується фарба на стінах, через постійну вологу в приміщеннях з’являється пліснява. В роздягальнях у дітей під час злив намокало змінне взуття та одяг. Будівля спортивної зали потребує капітального ремонту покрівлі з утепленням», – зазначили в управлінні ЖКГ.

Директор ДЮСШ Олександр Голіков 7 серпня показав нам наслідки підтоплень: зіпсовану підлогу та стіни, де відлущилась фарба, плісняву на стелі та підвіконні. За його словами, як тільки починається злива – працівники спортивної школи вимушені підкладати ганчірки та збирати воду. Каже, ремонт покрівлі вкрай необхідний, адже такі підтоплення впливають і на навчально-тренувальний процес, який в спортзалі доводиться призупиняти, коли починається злива.

В управлінні капітального будівництва нам повідомили, що розпочати ремонт планується цього року після проходження відповідної процедури. Як тільки буде готовий проект, спеціалісти УКБ оголосять тендер на вибір підрядної організації. Після конкурсу фірма, яка переможе, розпочне роботи (орієнтовно в жовтні).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Пліснява та зіпсовані стіни: в Южному виділять 6 млн на капремонт покрівлі комунального закладу

  1. А до війни її не можна було підтримувати в належному стані? За півтора року вона не могла зазнати таких руйнувань.

  2. ))) Там дах не робився з часу відкриття будівлі, ще з 80-х років …. Підтримувати вже просто неможливо

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.