стадион южный

В Южному стартує новий проєкт для школярів

Городская хроника

В Ліцеї №1 розпочинається проєкт Football for Futureякий буде реалізовуватись некомерційним фондом Shakhtar Social спільно з UEFA Foundation for Children. Про це повідомили в навчальному закладі Южного. Проєкт спрямований на розвиток дитячого любительського футболу в Україні. Тренувальний процес побудовано таким чином, аби діти не лише зміцнювали здоров’я, а й вдосконавлювали якості, важливі як на футбольному полі, так і в житті.

“Тренування сприяють вихованню загальнолюдських цінностей, таких як повага, командний дух, знання, впевненість, відповідальність, ініціативність, креативність”, – зазначається на офіційному сайті фонду «Шахтар» Shakhtar Social. Проєкт передбачає безкоштовні тренування з футболу для сотень дітей у різних містах України.

Проєкт розрахований для дітей віком від 7 до 15 років: ВПО; учні з малозабезпечених родин; хлопчики та дівчатка, які мають бажання займатися футболом. Як повідомили Yuzhny.info в Ліцеї №1, заняття проходитимуть на шкільному стадіоні. З дітьми займатимуться вчителі фізкультури цього навчального закладу: Денис Кондратюк та Яна Микосянчик. В межах даного проєкту діти будуть займатися футболом безкоштовно, тренування відбуватимуться 2-3 рази на тиждень протягом однієї години для кожної групи.

Вимоги:

  • наявність медичної довідки про те, що можна відвідувати спортивні секції;
  • наявність спортивного одягу та взуття на рівній підошві (без шипів).

Для запису звертайтеся за номерами телефону тренерів: Денис Олегович Кондратюк (068-54-52-977) та Яна Віталіївна Микосянчик (063-69-84-556).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.